Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık MSI MONSTER Oyuncu bilgisayarı

Xht

Öne çıkan mesajlar

geçen gün arkadaşım kendi arkadaşının abisi tarafından, güvendiği için internetten parayı yolladı eleman mac bilgisayarı yollamadı ve bunun ortada fatura, kanıt vs. olmadıgı için hiçbir şekilde mahkemeye bile tasınamayacagını ögrendiğinde suratını görmeliydiniz..

yani yeni üye olman + bu durum, kargo işini senin dedigin gibi yapılmasını cok zorlaştırır.

kapıda ödeme şeklinde yapılırsa daha saglıklı olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Gelip elden teslim alabilirsiniz faturasını garantisini görebilirsiniz. Şirketimden size faturada kesebilirim, ürünü şirketime fatura ettirdim şirket üzerindende satıyoruz aynı zamanda ürünü tekrar faturalayabilirim.

Kargoladıkdan sonra para alınmaz hiç bir üründen eğer tanıdığınız varsa istanbul içinde onunla görüşüp tüm evrakları teslim edebilirim gösterebilirimde.

Kazandığım yerin linkini attım.
Sosyal ağlarda paylaş

Fiyat zaten revize bir şekilde. Sanalmarketimin sürekli olarak yurt dışından ürün getirip sattığını biliyoruz büyük ihtimalle yine aynısı oluyor ki sanalmarketim steelseries distribütörlüğünü gri ürünler sayesinde kaybetti.

Gelgörelim GameEkstradan fatura edeceğim diyorum zaten arkasını aramak nedir? Ürün 0, garantiye zaten mağzadan değil direk bayisinden verseniz bile oluyor.

Vatanın %20 indirimle 3700 e sattığı bir ürünü sanalmarketim gibi bir sitenin 3200 e satması ilginç esas.

Fiyat bu şekilde kalacak maalesef. GameEkstra'dan gelip taksitle,kredi kartı ile sanal pos ile alabilmeniz mümkün.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...