Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

THY uçuş ekipleri AHL'de eylem yapıyor

Llama

Öne çıkan mesajlar

kardeşim kabin memuru. apar topar dün gece 00:00da meseaj gelmiş grev var diye.

mevzu, meclise sunulacak olan "hava çalışanları grev yapamaz" yasa tasarısı.

çalışanları tek tek "arayıp işten çıkarıldınız" dendiği dedikodusu ortalıkta dolaştığından beri grev katılımında azalma var. ama hali hazırda en çok zarar gören avrupa uçuşları muhtemelen.

benim tahminim; thy satılacak, onun öncesinde satacakları kişiye garanti verip satacakları ürünü süsleme çabası.

tt satışında da yaptılar aynı şeyi. devlet elindeyken zam yapıldı, %100 karlılık garantisi ile sattılar gitti.
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

abi bu basima geldi. 20 dakkika sonra kadina küfür ettim. kadin bana tepki bile vermedi sessizce telefonda bekledi. bu nasil bir konusma tarzi bu nasil bir duygu selidir allahim. biran kesin bilgisayarla konustum felan demeye basladim. biraz daha zorlasa kafami duvara vuracaktim sinirdin.
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Ya kendi aldıkları elemanlar dışında kalanları yollayıp yerine yine kendi adamlarını doldurcaklar işte, ondan sonra apronda fil de keserler dinazor da

Olmaz değil yani. Avrupanın ilk bilmem kaçıncı hava yolu şirketi olmasına hangi takıma sponsor olduğuna bakmıyor türk zihniyeti haliyle.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu anda Roma havaalanında beklemedeyim. Sabah 11.10'da kalkması gereken uçak şu anda 14.40'ta gözüküyor. Ama çok gerçekçi dil

Kötü haber sabah 08.00'de kalkması gereken İstanbul uçağı henüz yeni boarding diyordu. Yani 13.30'da kalksa, 16.00'da inse 17.00'de biz binsek 19.30'da ancak iniyoruz.

Tabi kendini sinirden kendini zkme raddesine gelen insanlar var bu kadar rötarı herkes sukunetle kabullenmiyor.

Firma imajına, milli servete, kaybolan işgücü ve zamana yazık hakikaten. Grev yasasını geçirmemek için greve gitmek de neyin kafası çok merak ediyorum. Hepsini max 6 ay içinde işten çıkarmazlarsa hiçbirşey bilmiyorum. Gayet de layıklarını bulacaklar
Sosyal ağlarda paylaş

Kişisel fikrim doğrudan milli menfaatlerin olduğu stratejik iş alanlarında grevin yasak olması. Katılan katılmayan olabilir.

Ülke, firma imajı böyle olaylarda inanılmaz zarar görüyor.

Ttnet çalışanları da ücretlerinden memun olmazsa greve gitsin 24 saat internet patlasın ülkede, bakalım herkes grev, emek, emekçi, hak hukuk diyor mu :)

Böyle düşünmemin saatlerce havaalanında bekleyecek olmanın siniriyle alakası yok bu arada
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...