Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SBEmu

GreenPeace77

Öne çıkan mesajlar

şimdi seçenek olarak CB ye kişisel başvuru yapılabiliyor yada small guild invite den başvuru var, guild olarak çok fazla başvuru olmuş aralarından eleme yaparak inv ediyolarmış guild leri, bu durumda kişisel başvuru yapıp diğer nationlara girip oynayabiliriz nedir görüşünüz bu duruma? zaten 7 kisi ile guild idaresi zor olur bizler için başından kalkmadan günde en az aktif 12 saat farm gerek.

bu durumda herkez kendi kişisel başvurusunu yapması gerekiyor.

Board index » Testing, Design & Development » Beta Testing Forum » CB Going Forward Applications.

başvuru linki burası
CB Going Forward Applications
sizde oraya erişim yoksa moderator lere PM atın

edit : rune fiyatları open betada sabit değil taban fiyat yok gibi güne göre satan kişi ye göre değişiyor bazen saçmaladığıda oluyor 5 int e 20k 35 int e 500k istiyen gibi:D
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
guild oyuncu sayısı yetersiz kalıcak gibi gözüküyordu patiden 2*3 kişi davet ederim diye düşünmüştüm fakat son durum da guild e ayrılan sayı yetersiz kaldı bana verdikleri kontenjana bile PM ile geri istemeye sulanmaya başladılar.
bakalım ilerde betaya tekrar alım yaparlar muhtemelen. önceki beta da öyle yapmışlardı çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

@Mosquito Bizde NewDawn guild'i olarak alamadık fakat bizim SD 'de daha önce bir geçmişimiz olduğu için onlarda sağ olsunlar bize kontenjanlarından yer verdiler. Bende o şekilde katılabileceğim ancak.

@Zaidral Evet İstanbul'dayım , Beylikdüzü'nde oturup , Havalimanı'nda çalışınca , oraya uğramak çok zor oluyor :D Ama bir ara gelmeye niyetim var.Evim gibiydi orası..
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...