Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SBEmu

GreenPeace77

Öne çıkan mesajlar

bende anlamıyorum önceki mapset de yarım tamanlanmadı "aerynth". daha önceki betada açtıkları "dalgoth" map de aynı durumda. gerçi macrozone lar her haritada aynı isimleri değişiyor sadece. logged olan fix lerin en az 2 ayı daha var fix-code yazılıcak felan filan, şimdi birde bu haritada "vorringia" tonla iş var.

biraz yavaş ilerliyor gibi işte adamlar kendi özel hayatlarından zaman ayırıp bu işe emek veriyolar. hiç var olmıyabilirdide SBEmu, saygım sonsuz arkadaşlara. (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
cuma günü SBemu da son kapalı beta başlıyor oyun hazır gibi neredeyse, bane ve maden savaşlarında sorunlara üzerinde yoğunlaştı geliştiriciler.

sorum olucak daha doğrusu yardım gerekli örnekteki spell formula hakkında bilgisi olan varmıdır acaba ? nasıl işliyor nasıl hesaplanıyor 2 gündür bakıyorum çözemedim de? :S

örnek olarak wizard spell 108-345 dmg olsun ne kadar int ve spirit eklenirse min ve max dmg ne kadar artış olur gibi mesela? umarım anlatabilmişimdir 8-)

said:
Universal Spell Damage Formula
Min = (0.0045*int + 0.055*(int-0.5)^0.5 + 0.006*spir + 0.07*(spir-0.5)^0.5 + 0.02*focus)*spell min dmg
Max = (0.0117*int + 0.13*(int-0.5)^0.5 +0.0024*spir + 0.021*(spir-0.5)^0.5 +0.015*focus)*spell max dmg

http://morloch.shadowbaneemulator.com/index.php/Formulas
Sosyal ağlarda paylaş

• 9 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...