Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aura

Npc

Öne çıkan mesajlar

Senin bahsettiğin aura ayrı burdaki aura ayrıdır.Benim bahsettiğim ilk mesajımdab bahsettiğim gibi insanların kendi istediklerinde gösterebilecekleri enerji kozası (AURA)idi.Senin bahsettiğin ise evet olan birşey ancak gözlenlenemiyor o zaman renkleri nerden biliyor dersen çakraların renkleri oralara renk verir hastalık mutsuzluk durumlarında kirli renk karışır o bölgelere.[hline]R4 Assasin Alex'i Elensar
Cold as Corpse.

nukbasliklikiz, 25 January 2003 21:03 tarihinde demiş ki :
silin o goril i
Sosyal ağlarda paylaş

Ama bir olay duymuştum bir adam vuruluyor mu ne birşey geliyor başına japon amcam gelen acil servis elemanlarının auralarını gördüğünü idda ediyor.Ne kadar doğru bilemem.

Ps: Adam reiki felan değil.[hline]R4 Assasin Alex'i Elensar
Cold as Corpse.

silin o goril i
Sosyal ağlarda paylaş

said:
unity100, 23 May 2003 02:11 tarihinde demiş ki:
reiki olayini eger aura gibi paranormal olaylari aciklamak icin baz almaya calisirsan ve diger ogretileri ve kaynaklari inkar edersen o zaman paranormal olaylari hepten gozardi eden sadece kendi bakisinin dogru oldugunu one suren bilimsel yaklasim gibi bir davranis icinde olursun.

reikiden baska bircok paranormal, ezoterik ogreti var. ve ozellikle batidan amerikadan yayilan ogretilerde calismalarda insanlarin aura renklerine bakarak insanlarin durumlari tespit edilmeye sifa verilmeye calisiliyor. reiki tek oreti degil.[hline]www.mizzah.com

Peki buraya reiki'nin nasıl bulunduğunu yazabilir misin?Çünkü reiki'nin diğer öğretilerle alakası yok evet bazı açılardan desteklemiyor değil ama reiki REAL olan birşeydir.Diğerleri ise sadece soyut şeylerdir.[hline]R4 Assasin Alex'i Elensar
Cold as Corpse.

silin o goril i
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm unity son mesajını görmedim herneyse evet insanın 3 metreye kadar uzanan aurasıda vardır ancak reiki masterların her insana lank diye gösterebildiği aura renksiz ve loş ortamda görülebiliyor.Diğer auralar ise sadece reikiler tarafından görülebiliyor.[hline]R4 Assasin Alex'i Elensar
Cold as Corpse.

silin o goril i
Sosyal ağlarda paylaş

reiki real diyorsun, digerleri ne o zaman ? binlerce yil once hindistanda ortaya cikmis cakra ogretisi surreal mi ?

benim bildigim kadariyla reiki isanin nasil milleti tedavi ettigini merak eden bir japon hristiyan rahibin amerikadaki hristiyan okullarinda aradigini bulamayinca budanin nasil yaptigini merak ederek eski hindu ogretilerini arastirmasiyla baslamis.

metodlar ise, sasirma ama, yeni seyler degil. yuzyillardir okult kulturlerde kullanilan el koyma ve enerji aktarma metodlari.[hline]www.mizzah.com
Sosyal ağlarda paylaş

reiki gibi iyilestirme metodlarini yahut astral cikis gibi herkese mahsus fenomenleri her paranormal olayin aciklanacagi bir baz gibi almamak lazim. bu mevzulari kullanim alanlari ne ise orda kullanmak gerekli. bazi insanlar reikiyi sanki butun sorulara cevap, insanligin kurtulusuymus gibi gosteriyor. boyle bir sey mumkun olamaz. isa, buda ve ismi gecmeyen bircok yetenekli insan zaten vaktiyle diger insanlari cesitli metodlarla iyilestirebiliyordu.[hline]www.mizzah.com
Sosyal ağlarda paylaş

hangi begenmedigim makaleleri okumusun abi?
bi anlat bakiim.

bi de lutfen zamanin kisa tarihini oku, oyle tartisalim.

bi kitabi okumadan o kitabi kutsal kitap kabul etmekle sucluyosun ki, yuh artik.

lutfen once o kitabi bi oku, ondan sonra istedigin kadar tartisalim.[hline]W.A.N.D.E.R.E.R.: Wireless Artificial Neohuman Designed for Efficient Repair and Efficient Reasoning

[Bu mesaj wanderer1985 tarafından 23 May 2003 09:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ohoooo sene 1989 da karamanda okudugum bilim teknik dergilerinden bahsediyoruz dergiler bana bile ait degildi. simdi sayisini hedesini nereden hatirliycaz nereden bulacaz.

yazari da zaten x ya da y bilim adami degildi, schrodingerin dalga denklemlerini bulmasini anlatiyordu, einsteinin genel relativitesini biri bir gezegende duran digeri de isik hizina yakin hizla gidebir uzay gemisinden disariya kuvvetli bir fener tutan adamlar uzerine bir ornek kurarak anlatiyordu ornegin. bak dedigim gibi sene 1989 ornegi bile tam hatirlamiyorum.

haliyle fi tarihinde okudugumuz seylerin detaylari artik siliklesmis olsa da ogrendigimiz seyler siliklesmis degil. yukarida konu ile ilgili benim savimi kanitlamak icin gerekli ornekleri verdim. yanlis varsa genel relativiteyle ilgili hepsi oradadir.

zamanin kisa tarihine gelince, senin de takdir edecegin gibi stephen hawking tek fizikci degil, o kitap da teorik fizik ve evrenin tarihi konusunda yayinlanmis tek kitap degil. seninle tartismak icin onu okuma onsarti getirmen cok sacma. madem okudun, ve sanirim karsi savi curuten kanitlar oldugunu dusunuyorsun, o kanitlari ortaya koyarsin. gordugun gibi mal degiliz malak degiliz, anlamak icin gerekli alt yapiya da sahibiz.[hline]www.mizzah.com
Sosyal ağlarda paylaş

estafurullah (boyle miydi bu ehhe) mal falan demedim sana, haddime de dusmeyecegini de 100 kere soyledim.

ama bu konuyu benle tartismak istiyorsan o kitabi okumani istiyorum. ha kardes okumicam diyosan tartismayiz olur biter.[hline]W.A.N.D.E.R.E.R.: Wireless Artificial Neohuman Designed for Efficient Repair and Efficient Reasoning

Sosyal ağlarda paylaş

neden istiyorum, cunku bilginin eksikliginden suphe ediyorum. ha sen kendi bilginin eksikliginden suphe etmiyor olabilirsin, etmiyorsan zaten daha ustune tartisacagimiz bilgi uzerinde anlasamamisiz demektir, o zaman tartismanin anlami da yoktur.

sen de benimkinden suphe ediyorsan soyle kaynak, okuyayim.[hline]W.A.N.D.E.R.E.R.: Wireless Artificial Neohuman Designed for Efficient Repair and Efficient Reasoning

Sosyal ağlarda paylaş

said:
unity100, 23 May 2003 11:16 tarihinde demiş ki:
abi 1 kitabi, 1 insani super kaynak olarak gostermek zaten kilise kafaliliktir ? iyi ya da kotu olmasinin bir manasi yok ki bugun iyi olsa yarin baska biri yeni bir fikirle ortaya cikip cigir acmaya calistiginda o zaman kotu olacaktir.

super kaynak gostermedim.
ne alaka da anlamadim?

bir sey rica ettim, nereye getirdin konuyu.

nedenlerimi de belirttim.[hline]W.A.N.D.E.R.E.R.: Wireless Artificial Neohuman Designed for Efficient Repair and Efficient Reasoning

Sosyal ağlarda paylaş

:p

eheh rengi gitcek tartismanin ya neyse :)

bu arada 1. chapterini pek sallamayabilirsin kitabin, daha cok "objektif" bolumlerinle ilgilenmen hem hizini artirir, hem de daha anlamli olur.
(yani hawking buba kendi kisisel fikirlerini bazen bilimsel teoriler gibi ortaya koymus o acidan.)[hline]W.A.N.D.E.R.E.R.: Wireless Artificial Neohuman Designed for Efficient Repair and Efficient Reasoning

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...