Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma

benjani

Öne çıkan mesajlar

ya dedigin gibi olabilir tabi. menajerlerin bes para etmez adamlar oldugunu hepimiz biliyoruz. turlu cakallıklar yapmıstır. transfer icin kapısan takımlar gs ve fb olunca adam avuclarını oksamaya baslamıstır zaten. bi de bu transferden menajer de buyuk bir miktar para kaldırıyo.

ama yukarıda anlatılan hikayeye inanıyosanız, uzgunum. isteseydik alırdık ama almadık diyenler de cok reröre.
Sosyal ağlarda paylaş

3 değilde 2. sınıf olduğunu kabul etmek gerek. Yine de Hamit çok üst düzey tecrübeye sahip bir adam, yerliler ona saygı duyuyor. En kötü takımdaki yerlileri düzene sokup, tecrübesiyle seviye atlabilecek bir adam oyuna fiziksel katkı sağlayamayacak olsa bile. Ki bu sezon kendini göstermek isteyecektir, tahminim en iyi sezonlarından biri olabilir bu yüzden,
Sosyal ağlarda paylaş

ya madem çok çok iyi oyuncu niye sakat di maria nın yerine oynayamadı, mal arbeloa nın formasını elinden alamadı diye sorarlar adama.tamam o da sakatlıktan çıktı, formsuzdu vs. ama r.madrid onu bütün sezon yedek otursun diye almadı ki.türk standartlarına göre iyi bir oyuncu olduğuna itiraz edebilecek kimse yok ama bir alex değil işte.zaten adamın dna sı izin vermiyor daha fazlasına bkz. halil
Sosyal ağlarda paylaş

O degilde Hamit'in neyini tartisiyoruz anlamiyorum, RM'de yedek kulubesine bile zar zor giren, butun bir sezon bir elin parmak sayisinda 11'de cikmis bir adam, sahsen ben kendi takimima gelmesini istemiyordum, isin ilginci Hamit'i, Gs'yi neden Fener topicinde tartisma ihtiyaci duyuyorsunuz cidden ilginc.. Masallah diyelim Gs'ye en kotu kadrosu boyle olsun, zaten karakteristik olarak takimla es deger adamlari aldilar. Neyse gencler fazla polemige gerek yok aha ben sizin yerinize koyayim; uefa.jpg sike.jpg unalbasgan.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

CaNNi said:

Sercan Saraer i almışız

Sende Mynettemi gördün :D Ben mynete bek güvenmiyorum da bu oyuncu kimdir acaba :D Bende oyuncu cahili oldum ha :D

Bu arada Madrid arkadaşlar koskoca R.Madrid. Her sezon adamların yedeklerini almaya çalışıyor GS FB alamıyor :D Hamit'in oynamaması doğal. Gerçi onu Moprinho'ya sormak lazım heralde antrenmanlarda diğer yedekler daha başarılıydı.
Sosyal ağlarda paylaş

ben halen niye onu aldığını düşünüyorum. daha önce birlikte çalışmadı, çok tanıdığı bir adamda değildi. Tamam bir final karşılaşmasında karşısında oynadı takımının ama bu tek başına sebep miydi? Hadi 1 sene izledim, joker adam lazımdı. Alıp niye harcadın?

Kendisine çok az şans tanındı, çoğunu iyi kullandı. Sağ bek oynadığı maçta bile çok iyiydi. Niye defterden silindi?

Bu medyanın geçen sezonun devre arasında yazdığı olaylar gerçek mi acaba, defterden silinmese kesinlikle oynatılırdı. Kesin birşey yaşandı aralarında
Sosyal ağlarda paylaş

sleepingdeath said:

O degilde Hamit'in neyini tartisiyoruz anlamiyorum, RM'de yedek kulubesine bile zar zor giren, butun bir sezon bir elin parmak sayisinda 11'de cikmis bir adam, sahsen ben kendi takimima gelmesini istemiyordum, isin ilginci Hamit'i, Gs'yi neden Fener topicinde tartisma ihtiyaci duyuyorsunuz cidden ilginc.. Masallah diyelim Gs'ye en kotu kadrosu boyle olsun, zaten karakteristik olarak takimla es deger adamlari aldilar. Neyse gencler fazla polemige gerek yok aha ben sizin yerinize koyayim; uefa.jpg sike.jpg unalbasgan.jpg

harbiden neyini tartısıyoruz ya. haklısın kardes.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...