Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Metacritic user score: 3.6

Sam

Öne çıkan mesajlar

viktor temiz ve pürüzsüz diyorsun, şimdi genel başlığa bakıyorum ağlama duvarı heh. dün gece gene ağlama duvarıydı. :p

valla spark, böyle konular her bölümde var. bilemiyorum nesi troll, user score'lar üzerine ne ilk ne de son defa konuşuluyor. kendine ait bölümü olan bir oyun hakkında böyle bir başlık görmek çok şaşırtıcı olmasa gerek?

masq oyunu alıyorum zaten yarın lol, mono'ya kandım heh. ya sev ya terket diye kural mı var ehueh
Sosyal ağlarda paylaş

"So I was a huge fan of Diablo 1 & 2. Played them for years. Was excited for Diablo 3 - never got in the beta. Decided to buy it anyway. After hours of connection problems and frustration I finally got in. I finished the entire story in 3 hours. Was not even a fun experience. Decided to just uninstall and sell my account. What an awful, awful, short game. I'm embarrassed this shares the "Diablo name" said:

Nası yani? 3 saatte?
Sosyal ağlarda paylaş

3 saatte falan bitirmediler. Yaklaşık 8 saat olmuştu sunucular açılalı o screenshot düştüğünde. Sadece ilerlemeleri için gereken görevleri yapıp koştura koştura yapmışlar işte, oyunun normal süresi ya da zorluğu hakkında fikir vermez. D2 de o kadar çabuk biter kassan.

Edit: Actleri 1 saatin altında bitirmişler, yani 3 saat olabilir ama yine de speedrun'ların oyun hakkında hiçbir fikir vermediği gerçeği değişmiyor.

Edit 2: Merlinin Kazanı'ndan okumuştum her act'i 1 saatte bitirme olayını. Muhtemelen oyunu bir kere bitirdikten sonra yaptıkları bir şey. Şimdiye kadar resimle kanıtlanmış en hızlı süre 12.5 saat:
http://diablo.incgamers.com/blog/comments/the-first-to-complete-normal-difficulty
Sosyal ağlarda paylaş

kanuni, efsane rezalet bir stress test yaptılar beceremediler, launch'ta gene faillediler. asrın en kötü drm metodu. bilumum diğer eleştiriler de var zaten ama tek başına o drm score bombing'e yeter.

evet bu bombingi konu alan bir thread gayet normal bence, kendine has bölümü olan bir oyun varken hele.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...