Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ingame Item Trade Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

merhaba arkadaşlar..

+6 gloVes yapıyorum istiyen olursa eklesin ..yapım sırasında twitch acılıcak..

1 ADET GLOVES YAPIMI İÇİN

28 ADET İNFERNO ESsenCE
5 ADET İNFERNO TEAR
8 ADET SECRETS
100 K

arkadaşlar elimde hazır yapılmıs +6 özelikli glovesler (eldiven) var .. ekleyin linklim begendiğinizi alırsınız.. fiyatınıda siz belirleyin..:)

link http://www.justin.tv/havadakarada_

havadakarada#2489

tşkler..
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar şöyle bir ayakkabı arıyorum.param olmadığında ah'de dolu oluyor param olduğunda bi tane yok.buraya yazayım da aklınızda bulunsun düşerse falan.

180+ Dex
74+ vit
toplamda 110 civarı res (arcane!! + allres)
%12 movement speed

böyle bişey düşerse, ne bileyim görürseniz falan bi haber edin bana yau.PM veya oyun içi (SOKEDICI#2868) şeettirebilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

AcesHigh said:

Robert_Poche said:

bu kalkan ah de 250 euro kafadan eder snrm, ancak sagda solda 400 500 euroya ebayda satılmıs olan bundan kotu kalkan resmi gördüm de, bir yol gösterebilecek var mı en fazla nasıl kar ederiz bu kalkanı sataraktan.

ebay dısında ne opsiyonumuz olur?

250 eurodan fazla edeceğini düşünüyorsan oyun parasıyla sat euroya çevirirsin daha sonra... Kesintiler çok fazla ama. Ah de satarsan önce itemden %15 düşecek. Daha sonra euroya aktarırken de 1.80 oranı filan oluyo sanırım paypala yatırırsan. 2 kere %15 de orda kesecek.

Nasıl bir mantık anlamıyorum aynı kalkanın %12 life olmayanı 30m golda satılıyor . Sırf %12 life için o kadar para değmez zaten su aralar piyasa iyice dustu o kalkanı 250 euro sattıysan iyi rmahta ama sanmam.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...