Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ingame Item Trade Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

AcesHigh said:

Hannibal44 said:

AcesHigh said:

152 int
46 vit
76 all res
12 move speed

firewalkers bot biri 38 milyona koymuş ah ye param yetmedi ilgilenen varsa kapsın satılmadan

4-5 m den fazla etmez abartmıssın baya..

Nesini abarttım ya dün gece yattığımda bid ücreti 16 milyonlara çıkmıştı satılmasa bu gece almayı deneyecektim ama 38 milyona almış birisi buyouttan malesef... Nasıl bi fiyatlandırma sisteminiz var çok merak ediyorum.

biri 38 milyon verdi diye o itemin fiyatı bu kadar cok olacak diye birşey yok.. kandırmacada olabilir. adamın saflıgındanda olabilir.. EN FAZLA ; 6-7 m eder.. oda en fazla..
Sosyal ağlarda paylaş

Wicke said:

AcesHigh said:

Hannibal44 said:

AcesHigh said:

152 int
46 vit
76 all res
12 move speed

firewalkers bot biri 38 milyona koymuş ah ye param yetmedi ilgilenen varsa kapsın satılmadan

Nesini abarttım ya dün gece yattığımda bid ücreti 16 milyonlara çıkmıştı satılmasa bu gece almayı deneyecektim ama 38 milyona almış birisi buyouttan malesef... Nasıl bi fiyatlandırma sisteminiz var çok merak ediyorum.

biri 38 milyon verdi diye o itemin fiyatı bu kadar cok olacak diye birşey yok.. kandırmacada olabilir. adamın saflıgındanda olabilir.. EN FAZLA ; 6-7 m eder.. oda en fazla..

1 haftadır bot piyasasını devamlı takip ediyorum. Fiyatlardan az çok haberim var. Vitsiz 150 int 12 speed 50 all res botlar 6-7 milyondan fazla paraya gidiyor. Ha eğer gerçekten yukarıdaki botun en fazla 6-7 edeceğini düşünüyorsan düşerse getir 15 veriyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

AcesHigh said:

Wicke said:

AcesHigh said:

Hannibal44 said:

AcesHigh said:

152 int
46 vit
76 all res
12 move speed

1 haftadır bot piyasasını devamlı takip ediyorum. Fiyatlardan az çok haberim var. Vitsiz 150 int 12 speed 50 all res botlar 6-7 milyondan fazla paraya gidiyor. Ha eğer gerçekten yukarıdaki botun en fazla 6-7 edeceğini düşünüyorsan düşerse getir 15 veriyorum ben.

Senin satışını baltalamak değil amacım arkadasım... sen sat 50m'e ben sevinirim.. O kadar cok gereksiz itemler var ki AH'ta ; dingonun biri 20m koymus diye herkes 19m 18m gibi fiyatlara koymus .. oysaki itemin fiyatı tas catlasın 2-3m .. neyse kolay gelsin.
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

wow patladı mesela şu an. insanlar diablo yüzünden göremiyor ama serverlar bomboş. pandalar da tutamayacak gibi duruyor. guild wars sağlam gelirse bir şeyler değişebilir.

8 yıllık oyun,en son content çıkalı bilmem kaç ay olmuş normal yani wow'un durması yani patlamadan ziyade durdu wow.ayrıca patlattı dediğin oyun yine blizz'in oyunu :)

panda işini hiç bilmiyorum ama diğer tüm ek paketlerden daha az ilgi çektiği kesin.
Sosyal ağlarda paylaş

AcesHigh said:

İlgilenen var mı ? Dex-vit , perfecte yakın dmg, life on hit de fena değil. Rmaha gidecek birazdan gerçek parayla satmayı düşünüyorum.

edit:40 euro bide rmah da buyout ücreti koymadım

biri rmah da piyasayı bozdu iyice elimde kaldı satamadım. Gold ah de 30 milyona satsam elime 25.5 geçecek.. 28.000.000 veren olursa satayım forumda. Dexlilerden en ucuzu 27.5 o da vit vermiyo statları dandik bayağı.
Sosyal ağlarda paylaş

Tamamen arz-talep olayına döndü o yüzüğün olayı. 1-1.5 hafta önce 10m civarı giden yüzüğün alt limiti 20 oldu bir anda çünkü streamlerde falan hep dps monk-barblar türedi millette haliyle özendi. Dps monk için baya iyi bir yüzük ama 28m etmediğine tamamen katılıyorum bir de tabi klasik legendary olmasından ötürü fiyat şişkinliği var 4.5 critli dexi biraz daha az sadece elite damageı olmayan onun yerine resist veren yüzüğü 10-15 euroya (hatırlıyamadım) zor sattım ama bundan bir tane düştü 29.9 eurodan 5 dk da satıldı 2 hafta önce.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...