Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma

vaperon

Öne çıkan mesajlar

Llama said:

ulen bu forzaya yazanlar hakketten SALAK...
yine banlandım anasını satayım..
quresma kadar başlarına taş düşer işallah

forzadan bende banlandım doğru söylersen kovulursun .

bundan 2 yıl once a. madrid maçı demirörene sağlam bir protesto yapılcak herkes tepkili hafta sonu bişey olmuştu .
hafta içi baktım forza anasayfada sabit başlık .
konu ispanyadaki boğa vahşetine tepki protestosu .. en tepeye sabitlemişler bayrak flamalar fln baktım DEWE dene demirören yalakasının imzası . o zaman pek akıl edemedim ama daha sonraları

şunu görünce dank etti . dahada gözümde bitti orası zaten . futboldan anlamayan fanatikler ergen tayfası çoluk coocuğu orda uyutuyorlar ..
Sosyal ağlarda paylaş

Aziz mi kovalamıştı habertürkü hak ediyor adamlar ya en rezil habercilik anlayışı bunlarda.

Quarezmada ne baydı herif gitmicek sene sonuna kadar çok bariz derdi top olasydı indirime giderdi en kötü bonservisi karşılığı alıcağından vaz geçerdi.

Bence şanımız varmış bu adam para diye kıçını yırttı.
Sosyal ağlarda paylaş

beşiktaş'ın hisselerinin yükselmesi diğer kulüplerinde işine yaramış, onları da desteklemiş deniyor da niye böyledir anlayan bilen biri var mı? Detaylı bir açıklamasını göremedim.

GS'nin sermaye arttırımı geyikleri vs. yüzünden artarken BJK sayesinde de daha da değerlenmiş, BJK'den sonra en çok orada gelişme varmış zaten diyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...