Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma

vaperon

Öne çıkan mesajlar

said:
Beşiktaş, TFF 1. Lig ekiplerinden Kartalspor ile yaptığı hazırlık maçını, uzatma dakikasında Uğur Akdemir'in kendi kalesine attığı golle 1-0 kazandı.
Her iki takım taraftarları da kendilerine ayrılan tribünleri doldurdu.

Taraftarlar, maç oynanırken sık sık karşılıklı "Kartal gol gol" şeklinde tezahürat yaptı.

sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Teknik direktör Samet Aybaba'nın yardımcısı Recep Çetin, Danimarka'nın Midtjylland takımının forma giyen Sly hakkında olumsuz rapor verdi.

Konu ile ilgili HABER1903'e açıklamalarda bulunan Çetin;

"Sly için olumsuz rapor hazırladım. Bize taraftarı heyecanlandıracak, takıma bir şeylere katacak, genç ve ilerisi olabilecek hazır olan oyuncu lazım. Çünkü şampiyonluğa oynayacak bir takım oluşturmaya çalışıyoruz. Bu nedenle de bize bir şey katmayacak oyuncuyu almak olmaz. Sonuçta yabancı bir oyuncu. Transfer edeceğimiz oyuncu Beşiktaş'ın amblemini taşıyacak bir oyuncu olmalı. Ayrıca Danimarka Ligi'nde çok üst düzeyde olan bir oyuncu bile Türkiye Ligi'nde bence çok zor oynar." dedi.
Sosyal ağlarda paylaş

danimarkayı niye küçümsüyor ki samet efendi. senin ülkenin takımları şampiyonlar ligi gruplarında uefa ya gitmek için çabalarken kopenhag gruplardan çıkıp chelsea yle kafa kafaya oynuyordu. yine senin ülken daha avrupa şampiyonasına katılamazken danimarka ordaydı.

Anlamıyorum bizdeki bu küçümserliği ben arkadaş. Syl in oynadığı takım da danimarkanın iyi takımlarından yani.

quaresma vs. geliyor da ne oluyor. sen oyuncuya bir şey katamayacak, bir sisteme göre oynatamayacaksan takımı, zaten teknik direktörlükte işin ne?
Sosyal ağlarda paylaş

Raze said:

Teknik direktör Samet Aybaba'nın yardımcısı Recep Çetin, Danimarka'nın Midtjylland takımının forma giyen Sly hakkında olumsuz rapor verdi.

Konu ile ilgili HABER1903'e açıklamalarda bulunan Çetin;

"Sly için olumsuz rapor hazırladım. Bize taraftarı heyecanlandıracak, takıma bir şeylere katacak, genç ve ilerisi olabilecek hazır olan oyuncu lazım. Çünkü şampiyonluğa oynayacak bir takım oluşturmaya çalışıyoruz. Bu nedenle de bize bir şey katmayacak oyuncuyu almak olmaz. Sonuçta yabancı bir oyuncu. Transfer edeceğimiz oyuncu Beşiktaş'ın amblemini taşıyacak bir oyuncu olmalı. Ayrıca Danimarka Ligi'nde çok üst düzeyde olan bir oyuncu bile Türkiye Ligi'nde bence çok zor oynar." dedi.

bugun ise:

milliyeth said:

Antrenör Recep Çetin, Midtjyllan'dan Sly'i beğenirken, gençliğinin sorun olacağı yönünde rapor verdi. Yönetim, son kararı Samet Aybaba'ya bırakırken, tecrübeli hoca Sly, Chamakh, Lazovic ve Rosenberg'den birini seçecek.

Forvet transferinde geri sayıma geçen Beşiktaş'ta, Antrenör Recep Çetin Midtjylland'ta forma giyen Sly için raporunu hazırladı. Nijeryalı oyuncunun önceki akşam Randers takımına karşı ortaya koyduğu performansı ve attığı golü beğenen Çetin'in, buna rağmen oyuncunun çok genç olduğunu ve şu anda Beşiktaş'ın forvet yükünü kaldıramayacağını yönetime bildireceği öğrenildi.

Bu gelişme üzerine siyah-beyazlı yönetim, golcü transferindeki son kararı Samet Aybaba'ya bıraktı. Sly'i kasetlerden izleyen ve çok beğenen tecrübeli çalıştırıcı, genç futbolcunun dışında daha önce listesine aldığı Arsenal'de beklenen şansı bulamayan Chamakh, Zenit'te top koşturan Lazovic ve Werder Bremen forması giyen Markus Rosenberg'den birini seçecek ve yönetime istediği futbolcuyu bildirecek.

Transfer politikasında kulübü zarara uğratmak istemeyen ve nokta transferler yaparak maddi anlamda büyük başarı yakalayan yönetim, bütçede artıya geçmenin faydasını bu transferde görebilecek. Başkan Fikret Orman'ın, forvet transferi için belirlenen bütçeyi aşabileceklerini yönetime söylerken, futbol komitesi bu avantajını kullanacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Adamı beğenmeyen Recep bu arada Samet değil.

Avrupa'dan zor bulursunuz öyle ucuz genç kalite adam, Avrupa'ya getirilmişse zaten farkedilip kıymetlenmiştir.

Emenike gibi adamları Fransız/Hollanda takımları direk Afrika'dan veya G.Amerika'dan gidip aylarca izleyip soyunu sopunu araştırıp alıyorlar, zaten ne kadar kaliteli topçu varsa bu 2 ligten geçmiş oluyor gençken.

Sözün kısası Recep memlekete dönsün oralarda boşuna otel parası vermeyin sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...