Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma

vaperon

Öne çıkan mesajlar

Ospina bayağı iyi kaleci, tahminen 4-5 milyon euro civarında bonservis istediler. Vermez bu yönetim o parayı yani, tahminen onda bonservis indirimine gidemeyince McGregor'a yöneldiler.

Bonservisi elinde, iyi kaleci. Ospina gibi üst düzey bir adam değil.

Yalnız Samet Aybaba özellikle istiyordu Ospina'yı, izliyordum uzun zamandır falan deniyordu. Seneye alırız belki sdfsdaf
Sosyal ağlarda paylaş

souldarkorn said:

Allan Mcgregor İskoç kaleci. Ospina için bir sürü menajer farklı fiyat istemiş. Cenk'ten veya Rüştü'den çok mu üstün olacak bu kaleci merak ediyorum.

geçen sene galasarayda diye haberleri çıkıyordu
bu sene bizde... valla bu adam yerine rüştü kalaydı daha iyid sanki
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Siyah-Beyazlı kulüp Kolombiyalı Ospina ile uzun süredir görüşüyordu. Ancak Ospina'nın forma giydiği Nice Kulübü bonservis bedelini 5 milyon euro seviyelerinden aşağıya indirmeyince Siyah-Beyazlı Futbol Komitesi, Kolombiyalı kalecinin transferinden vazgeçmek zorunda kaldı.

Konu ile ilgili kısa bir açıklama yapan Yönetici Ahmet Kavalcı, "Ospinayı istiyorduk. Yaklaşık 1 aydır da temas halindeydik. Ancak bonservis bedeli ve oyuncuya verilecek ücretler konusunda anlaşma sağlayamadık. Bizden çok yüksek rakamlar talep edildi. Listemizdeki diğer bir kaleci adayı McGregor ile görüşmeye başladık. ayrıca Ospina için 40'tan fazla menajer devreye girdi. Bu şartlarda transferin olması çok zordu" diye konuştu.

Teknik Direktör Samet Aybaba ise McGregor için araştırmalar yaptıklarını, yaşadığı bölge ve evine kadar bilgi topladıklarını, yaşam şekli ve aile yapısını incelediklerini belirtti. Aybaba, yetenekli kalecinin takıma katılması halinde faydalı olacağına inandığını da sözlerine ekledi.

Yeni transferin Avusturya'daki Beşiktaş kampına 18 Temmuz'da katılması bekleniyor.

lan 40 menejer nedir ya?
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

mcgregor daha türkiye'de değil. bi dur yahu.

bide şeyi sorayım bari, kaç maçını izledin mcgregor'un?

saymadım ama baya maçını izledim hatta beşiktaşa böyle bir kaleci lazım diye düşündüm bazı maçları izlerken . özellikle hava toplarına baya hakim refleksleri üst düzey . futbol zekası ve topu oyuna sokuşları cok iyi . 1 sene sonra bu kaleci için dünya devleri kapımızı çalar .
Sosyal ağlarda paylaş

abi normaldir, iyi kaleci ama kimse kaleye bu tip bir adamı alıp kumar oynamak istemez. Şöyle ki milli takım ve avrupa'ya gidilen birkaç sene dışında üst düzey maçlarda tecrübesi yok. İstikrarlı bir üst düzey maç tecrübesi yok diyelim.

İskoçya liginde çok iyi kaleciydi tamam da bu ligde ne oynanıyor ki :) Samaras bile Kilmarnock stoperlerine karşı oynamaktan futbolu unutmuştu. Adam Almanya maçına kadar zar zor hatırladı üst düzey futbolu,

Kaleci yorumlamak zor iş, kişisel hayatına kadar inceledik diyor Samet Aybaba. Herşeyi geçtik, bu yüzden şu kadar adam çıksa McGregor yeter.

http://3.bp.blogspot.com/-fC-qZiQVnJI/TysTwLXxS1I/AAAAAAAAAUU/cY-Nd5fOrTA/s1600/Scott%2BPaul%2BCarson.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Seneye de Arena kovalanır artık, olmazsa Olimpiyat açılır oraya geçeriz.

Parça parça niye yapmıyoruz başkan demişlerdi geçen ki canlı yayında. Bölüm bölüm yıkmak Beşiktaş'a hiçbir şey kazandırmıyor, hatta inşaat sırasında gelirleri düşürüyor demişti. Adamların amacı aslında yeni stad kazandırmaktan çok, yeni stad yapılırken de normalden fazla gelir kazanmak. Düzenli olarak aksin paralar diyorlar, risk alamıyorlar. Bu kötü bir yaklaşım bence,
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...