Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut Geliştirme

AthleT

Öne çıkan mesajlar

Frostbite said:

yok abi zayıfım hatta elemanın kassız hali diyebilirim kendime vücut yapısıda benziyor bana.dar omuzlu falan...
dediğim gibi adam sağlam çalışmış ama ağır vücutcuların iticiliğinden de eser yok.valla adam idealimdeki vücudu yapmış...

birde adam hiç bacak çalışmamış gibi durmuyormu?(çamur atma mode off)

o vücut bir yılda rahat yapılır doğru beslenmeyle ve çalışmayla.
Sosyal ağlarda paylaş

Mirage rica edicem bi kere olcum yaptirip sonra 1,5 litre suyu kafaya dikip bir daha olcebilir misin kac yazicak? Tanitalar epey sacmaliyor bu tarz hareketlerde. Bunda da olmasi lazim. :)

Bu arada yukardaki vucut fit bir vucut ama gogus kutlesi gayet yerinde bence. Fit diye, he diyince olmuyor. Ama bir sean cassidy degil :) ben max genis omuz, dar bel kombinasyonunu her zaman daha cok tutuyorum. Yani soyle diyim, gomlek giyince bile belli olmasi lazim. Onun icin de saglam omuz gogus trapez lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

Frostbite said:

eminim ağır trollenebilirim ama...abiler kısa ve öz soracam böyle zenci baktıran olmak için ne yapmak gerek nasıl bir kondisyon,program falan lazım bu herif ne yer içer nasıl beslenir.triplerdeyim ya adam fit ama böyle damarları çıkmış ayıcık "badicilere de" benzemiyor(sözüm meclisden dışarı) valla şu sıcaklar bi bitsin sonra tekrar başlayacam inş...
edit1:zenci fetişim yok lan
edit2:farkındayım hiç kısa olmadı.

abi su vucutta hic birsey yok yalnız, kotu filan lan hatta?
Sosyal ağlarda paylaş

gerçek fitlik bu değil

http://2.bp.blogspot.com/_cw3nwHF2m1g/TBNHocm3vNI/AAAAAAAAPl8/6qmb0p_ArFU/s1600/6612.jpg

şu u tipi adonis kasları çok iğrenç bence, omuzun orda çıkan kaslar da kötü. tamam six pack falan hoş ama batmanin koruma karınlığı gibi de olmamalı.

fit resmi bulamadım ama tarif edebilmişimdir umarım. bilmiyorum diğer arkadaşlar "fit" liği nasıl tanımlar.

bu olabilir

http://screencrave.com/wp-content/uploads/2010/12/american-psycho2.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

abi neyin kafasi sizinki ya adonis kötü duruyor, damarli iyy igrencc tripleri falan. Yani su posttaki adonisin yarisini gorseniz, goguste bacakta damar gormeye baslasaniz hayvan gibi kasacaginiza adim gibi eminim. O yüzden ben cok kas istemiyorum triplerini birakalim da benim yapmam zaten cok zor ugrasiyorum falan diye konusalim en azindan. Bu spora ilk baslayan kimse arnold gibi olmaz istemiyor zaten.

+ istesenizde o damarli okuz gibi abilerin yari size ina yaklasamazsiniz zaten o yuzden korkunuz olmasin bu konuda :)
Sosyal ağlarda paylaş

Çok kişisel bir şey paylaşacam sizinle.
Baya bir süredir spor falan yapıyorum ama hafif hafif, bir sürü spor merkezi değiştirdim hepsi göğsünü şekle sokarız falan filan dediler alt kısım yıllardır düzelmedi jinekomasti falan gibi şeyler okudum garbıçtaki göğüs kası bölümünde nebilim bilemedim tişört falan giydiğimde yolda çekiniyorum resmen sorduklarım normal görünüyor diyor falan ama öyle işte.

Cevizergenmememsi+18

http://i.imgur.com/izG1M.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

Perfectionist said:

Mirage rica edicem bi kere olcum yaptirip sonra 1,5 litre suyu kafaya dikip bir daha olcebilir misin kac yazicak? Tanitalar epey sacmaliyor bu tarz hareketlerde. Bunda da olmasi lazim. :)

Aletin yapısı gereği ne zaman ölçtüğüne göre o tür dalgalanmalar olması çok normal. Aletin kullanım kılavuzunda bile yazıyor zaten yemekten sonra, spordan sonra, çok su içtikten sonra kullanmayın diye.

Dünkü ölçümleri akşam yemeğinden 2-3 saat sonra, yatmadan önce yapmıştım. Şimdi sabah kalkıp tuvalete gittikten sonra hiç bir şey yemeden içmeden tekrar ölçtüm. Bu sefer 76,5 kilo ve %24 BF dedi. Bozuk olan moralime bi de agality çaktı (dün akşam 77,4 kilo ve %22,3 BF demişti).

Bakalım bir hafta boyunca her sabah aynı şart altında ölçümler alıp sonuçları yazarım. Eğer her seferinde yakın değerler çıkıyorsa absolut değerleri takmadan değişim ölçmek için kullanılabilir en azından.
Sosyal ağlarda paylaş

Su adonisler damarlar cok fazla iyy diyenlere hastayim. Kizlarda ayni sekilde ay igrenc oyle diyor canli gorunce ise, off damarlar cok erkeksi aslinda falan... Birakin arkadasim bu isleri. Yapamayacak veya (bayansa) elde edemeyeceksen yorum yapmiycaksin. :)

O ilk fotograftaki herif gibi olmak icin kicimizi yirtiyoruz resmen. Ve gercekten zor birsey. Cok fazla fedakarlik istiyor. Istemekle veya istememekle olmuyor direk yani. Sac modeli degil ya bu karar veresin soyle olsun boyle olsun diye.
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Dünkü ölçümleri akşam yemeğinden 2-3 saat sonra, yatmadan önce yapmıştım. Şimdi sabah kalkıp tuvalete gittikten sonra hiç bir şey yemeden içmeden tekrar ölçtüm. Bu sefer 76,5 kilo ve %24 BF dedi. Bozuk olan moralime bi de agality çaktı (dün akşam 77,4 kilo ve %22,3 BF demişti).

yalniz bu bana biraz tarti bozuk gibi bir hava cizdi ?

2 gunde 1 kilo mumkun de onu farketmeden alabilmek baya zor olmali, yag oranina gelmeden once

hastaysan hele hic alamamalisin bence

ters anlamisim
birkac kez ard arda olcunce de ayni seyleri veriyorsa ilginc tabi

GwindonSurion said:

jinekomasti falan gibi şeyler okudum garbıçtaki göğüs kası bölümünde

sen doktora gittin mi once onu soyle

de bu muydu derdin lol
kendimi koysam +81 olabilir

ust vucut olarak omuz momuz her sekilde yari yariya daha iriyim ve medium beden strec film gibi sarmayan tisortlerle dibime girmedikce pek belli olmuyor
Sosyal ağlarda paylaş

abi bilemiyorum, resimdeki adam gerçekten öyle süper bi vücut yok farkettiysen.

en fazla 1 yılda, doğru beslenme ve supplementlerle ara verilmeden yapılırsa on kat iyi olunur bence o resimdekinden.

tabi çok dezavantajlı başlamaması lazım, ne bileyim 130kilo vs. hiç spor yapmadıysa hayatında
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...