Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut Geliştirme

AthleT

Öne çıkan mesajlar

Perfectionist said:

Seele said:

ben kendimi zorlayinca kulagim tikaniyor. sanki ucak yolculugu yapmis gibiyim. ne yapmaliyim?

Kaldirirken bagir :)

Tansiyon ile ilgili olmasi lazim. Cok sert squat ve deadlift girince bende de oluyor.

asddfa salonun ortasinda nasil bagirayim. bugün biraz daha iyiydi. ayrica memelerim agriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de iki şey sorayım;

1) ileri seviye antrenman yapıyorum yeni spor salonunda. ağır bir antrenman diyebilirim. ilk hafta haliyle özellikle karın bölgemde ağrılar oluştu, kollarımda, sırtımda, omzumda çok ağrım yoktu. yalnız geçen hafta perşembe-cuma günlerinde sol elimin baş parmağında bildiğin göz seğirmesi tarzı bir şey oldu. 2 gün falan azalarak sürdü bu. bildiğin istemsiz atıyordu baş parmak kendini sağa sola. sebebi ne olabilir ?

2) yine hemen hemen bitmiş olan bir sorunum, kalp bölgemde nefes alıp verince batma oluyordu. sadece o bölgede ama. işkillenip baktım, kalple ilgili bir sorun olsa zaten boyna kadar çıkan bir şey oluyormuş. muhtemelen oradaki kasları zorladığım için kalbe baskı falan uyguluyor ama gene bir sorayım dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:
asddfa salonun ortasinda nasil bagirayim. bugün biraz daha iyiydi. ayrica memelerim agriyor.

gavur memleketinde

UUUUUUUUUUUUUNFFFF
SCHAAAAAAAAAAAAAAA

diyebilirsin, her bes bagiran dayidan dordu bunu tercih ediyor

-Deno- said:
...

1 2 gunluk agrida bisey yok da
elektriklenme vs daha ciddi sanirim, doktor ?
Sosyal ağlarda paylaş

Perfectionist said:

Zegna tekrar gecmis olsun.

6 hafta cok bisey degil ama. moral bozma bence. Diyete dikkat et. BMI civarinda beslenmeye calis. Ne al ne de kaybet. Kisin zaten kas hafizasi devreye girer en kotu, cok kisa surede eski formuna donersin. Doktora soyle glutamine yazsin sana recovery icin lazim doc de :)

spor olmadıgı zaman beslenme olmuyor abi. protein tozum bitti gidip almadım yani o derece.

50 gr protein anca alıyorumdur icler acısı halim.

eriyorum gunden gune, neyse kısa dogru saglam bi donus yaparım artık heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

PrudenT said:

abi hayati boyunca kilo alamamis bi adamsaniz kilo almak hakkaten cok zor bisi.

ben 58den 66ya cikmistim zar zor. salona basladim bi ay oldu simdi 68.5 falanim. ve bildigin kapasitemi zorluyorum yani su kadarcik kiloyu almak icin. bogulasiya yemek yedigim oluyor.

her öğünden hemen sonra muz, fıstık ezmesi, whey. oturduğun yerde fındık, fıstık, badem, ceviz vb. fıstık ezmesi falan bulunsun atıştır. bi de ağırlık. öğünler de sağlam olcak tabi. günde en az 1 lt yağlı süt

tabi bunu yaparsan fazla hızlı yağlanırsın muhtemelen, kilo alamamayı bırak.
Sosyal ağlarda paylaş

Fly said:

abi 1000-1300 kalorilik dusuk gi yuksek proteinli diyetle zar zor yag yakiyorum siz nasil kilo alamiyorsunuz ya

kuruyemis falan 100 grami 600 700 kalori :/ yuklenin

Birşeyleri yanlış yaptığının farkındasındır umarım? 1000kcal bayanlara bile sert diyette tavsiye edilmiyor. Ya kalorileri yanlış hesaplıyorsun ya da daha kötüsü çok düşük bir beslenme ile yağ yakmaya çalışıyorsun.

Kilo alamayan arkadaşlar da, ya düzgün, ağır çalışmadığı için ya da iyi beslenmediği için alamıyor. Ben bugüne kadar iyi beslenip kilo alamayan insan görmedim. Hormonal bir sorun varsa tabi ki engeller ama o da bin kişide birinde belki vardır.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...