Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Minecraft #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

Valla djamila videosunu izledikten sonra fena gaza geldim minecraft kurdum. Adamlara helal olsun bende kendimce bişeyler yapıyorum videodakine benzer şekilde ama tek zor oluyor hem yaratıcılık hemde iş yükü bakımından. Şöyle bi takım bulmam lazım acilen^^

2 gündür video'ya bakarak bişeyler çıkarabildim gibi yavaş yavaş

Giriş Kapısı

Surlar

Cadde Olacak Kısım
Anayolda redstone ile ışıklandırma sistemi yaptım akşamları. Şuan açık hali;

Kapalı hali;

Açma Kapama Butonu;

Anayolun alt kısmı;

Kendimce takılıyorum, aklımda olanlar çiftlik,maden ocağı,fırın,pazar,cami,kütüphane,theme park gibi yapıları yavaş yavaş yapıcam. Arada gelir eklerim resim..

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Kojiroh said:

Hayvan gibi gaza geldim, WorldEdit'ten faydalanmak için server kurup Heroes 3'teki Tower kalesini yapmaya başladım. Hatta town hall kısmı bitti nerdeyse

http://www.rankopedia.com/CandidatePix/35888.gif

Server olsa ben de oynarım da hem bu hafiften gazımı aldı, hem de 15 mayıs Diablo geliyo, sakat.

Böyle tek parça buildler için structure planner öneririm, şahsen altın orana göre bir şato tasarlamıştım bunu world editte yapman çok zor mesela

Bullbird said:

adam gibi bi server yok mu ya?

giriyorum coluk cocuk dolu resmen.

yeni makina aldık belki bende açabilirim belli olmaz, linux arayüz almama bakar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Raincloud said:

Dostlar ben ne yaparsam yapayım sapık gibi kasıyor oyunum. En düşüklere mi almadım özellikleri, format mı atmadım. Utanmadım bin türlü driver yükledim. Kar, lav görünce veya sırf canı istediği için 56k modemle ultima online oynuyormuş gibi oynuyorum single playeri :(

java ramini arttirdin mi
kac gb ramin var
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...