Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

fanboy değilim, yukarıdaki grafiğe %100 katılıyorum. skyrimden de obliviondan da hiçbi zaman morrowind'den aldığım keyfi alamadım. hatta şöyle bişey var; oblivion'u ve skyrimi bitirdim ama morrowindi bitiremedim. çünkü, oblivion ve skyrim'de sadece oyunu uzatmak adına sağa sola bulaşıyosun. Ama morrowind'i ben her oynayışımda o kadar merakla oynuyorum ki, istemsizce ana senaryoyu kısa süre sonra unutup yan unsurlara salça oluyorum, haftalar geçiyor ben olmuşum level 40 falan, ana görevi unutuyorum tamamen. sonra kalıyor o öyle. kaç defa baştan baştan oynadım morrowindi, her seferinde aynı şey oldu lol. adamlar imba world yapmışlar o oyunda, ötesi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

onu diyorum bende işte. ellerinde hiçbirşey kalmadı ki fanboyların. sen fanboy olmayabilirsin ama gerçek bu

konu ? gitti
senaryo ? gitti
questler ? gitti
içerik ? gitti
embesilleştirme ? diz boyu
olmayan rpglikten geriye kalanlar ? yörüngede

bu durumda fanboylar ne yapıcak ?

ELDER SCROLLS ZATEN HİÇ RPG OLMADI Kİ HEP GIRAFİKLİ SENDBOKTU

en azından sendbokun yarısı olabiliyor hala
Sosyal ağlarda paylaş

stattı item slottu filan o gibi alanlarda gerileme var ama dialog, quest filan hepsinde ilerleme var, olmadığını söyleyecek kişi zaten ya oynamamış ya unutmuştur seriyi.

rpg diye sunulan spektrumun bir ucunun grafikli third-person diablo'ya, öbür ucunun koridor cover shooter'lara dayandığı bir dönemde gene bundan iyisi can sağlığı.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim asıl düşmanım retardization yalnız, combat sistemleri ve ilgili gameplay daima ikinci planda. DS serisi için sunumu iyi değil dersin, intellectual gamer ne alaka dersin, zorluğu zorluk değil dersin, roll&beksitep dersin bi sürü şey dersin tartışırsın. Ama consolefag gerizekalılara hitap etmek için tıraşlanmış, basite indirgenmiş diyemezsin. Skyrime obliviana fallout3e getirdiğimiz asıl eleştiriler DS serisi için geçerli değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi rpgde oyunlarında bazısı hikayeyi nekadar değiştirebildiğini önemser karakterini istediğince customize etmeyi vs. bazısı hikayenin kitap gibi olmasını onu değiştirmesede en ince detaylarına kadar incelemeyi ister.Keyif meselesi.

Ha buarada axe in bağsettiği basitleştirme olayı zaten içler acısı bi olay ama Morrowind xbox ada çıkmamışmıydı?

Hani çünkü bana kalırsa bu saçmalığın sebebi konsol deil mesele artık hitap ettikleri yaş düştü adamların onlarda bu bebeler ne ister gaz olsun kız götürme olsun epik yaratık kesmeler olsun romance kill-cam vs.yardırıyolar.Hikayenin falan çokta önemi kalmıyo.Deli gibide satış rakamları var demekki tutuyo adamlar.

Biz gog de takılmaya devam edicez mecburen.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk ve son uyarı, düzgün konuşun.
axedice said:

Benim asıl düşmanım retardization yalnız, combat sistemleri ve ilgili gameplay daima ikinci planda. DS serisi için sunumu iyi değil dersin, intellectual gamer ne alaka dersin, zorluğu zorluk değil dersin, roll&beksitep dersin bi sürü şey dersin tartışırsın. Ama consolefag gerizekalılara hitap etmek için tıraşlanmış, basite indirgenmiş diyemezsin. Skyrime obliviana fallout3e getirdiğimiz asıl eleştiriler DS serisi için geçerli değil.

yok mesela rpg of the year diyenine karşı durursun, rpg olmadığını iddia edersin ki senin bu bölümde mesajlarının çoğunu oluşturuyor bu içerik. o bakımdan senin kapsama alanında olması lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

KenshinHimura said:

iyi de ben...adam kendi... durup...

http://i.imgur.com/kFXBb.gif

Bebeğim bişey demedimki niye bukadar şaha kalktın.Aşkolsun sana cidden.Retardization tartışılıyodu seninde ejderha var nord var başka bişeye ne gerek varki?? yorumunda cuk oturuyodu konuya.Gifini beyendim buarada cnms
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...