Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

GERGE

Öne çıkan mesajlar

LethE said:

hacı rusçamız yok. bari ingilizcekonuşan adamı trolleyebiliyosun orda o şansında yok adamlar JAJAJA bişielr sallıyo sende googledan öğrendiğin 3-5 küfrü yazıyosun.

gel weste sende dimağın özgür kalsın

Free transfer olsa şu saniye geçicem, param olsa sigara alırım.

Ha bende para çok, gel çok güzel akarız diyorsan ısmarlayın bir transfer dürzüler, hayrınızı görelim.

Şu reklam işi olsun bi rakı sofrası açarım size.
Sosyal ağlarda paylaş

Deathblade said:

Birde artık yeter lan. Sevgili riot yetkilileri magic mushfoam mu lcd mi kullanacaksınız, kırek mi atarsınız ipimle kuşşam, ama gelecek hero da gene slow speed, aoe ulti, bleed combosu koymuşsunuz. KAFAM GİRSİN !

Yeter lan. Orjinal bir skill ekleyiverin ya. Yeter harbi.

http://leagueoflegends.wikia.com/wiki/Kuo-Yen_%27Xypherous%27_Lo

Şu adam dışında orjinal hero tasarlayan kalmadı son zamanlarda.
Sosyal ağlarda paylaş

Fizz the Tidal Trickster
Lulu, the Fae Sorceress
Nautilus the Titan of the Depths
Orianna the Lady of Clockwork
Renekton the Butcher of the Sands
Riven the Exile

sizin orjinal herodan bahsettiğiniz şey, animasyon ve efetkleri olsa gerek.

Fizz, range skill, aoe knockback ulti, bonus melee dmg, dodge
Lulu, range skill, aoe knockback ulti, shield , movespeed
Nau, pull, aoe knockback ulti, shield , aoe dmg
Orian, range skill, aoe knockback ulti, shield, movespeed
Renekton, aoe health dmg ulti, stun, dodge , aoe dmg
Riven, aoe dmg ulti, shield, aoe stun, aoe dmg + knockback ....

Nerede bir invo, nerede bir nerubian, nerede bir terrorblade, phantom lancer, eza ,omni ....

İleride lol'ü oynamayı tercih edicem büyük ihtimal ama artık güzel bir 2 skill koysunlar, her karakter aoe slow, stundan ibaret oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Ama gameplay üstün işte.

1 yıl önce önce, dota 2 çıkınca hon cacık olacak lol dota2 devam dediğimde, "omg nub oyunu lol, yetemeyenler lol oynar, lol biter asıl, yeto gameplay" dizeleri ardı ardına yapışırdı.

Hatta lol'ün gameplay'ini yavaş olmakla suçlardı millet. Şimdi dağıldı hepsi, yarısıda lol oynuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Deathblade said:

Fizz the Tidal Trickster
Lulu, the Fae Sorceress
Nautilus the Titan of the Depths
Orianna the Lady of Clockwork
Renekton the Butcher of the Sands
Riven the Exile

sizin orjinal herodan bahsettiğiniz şey, animasyon ve efetkleri olsa gerek.

Fizz, range skill, aoe knockback ulti, dodge
Lulu, range skill, aoe knockback ulti, shield
Nau, pull, aoe knockback ulti, shield
Orian, range skill, aoe knockback ulti, shield
Renekton, aoe health dmg ulti, stun, dodge
Riven, aoe dmg ulti, shield, aoe stun ....

Nerede bir invo, nerede bir nerubian, nerede bir terrorblade, phantom lancer, eza ,omni ....

İleride lol'ü oynamayı tercih edicem büyük ihtimal ama artık güzel bir 2 skill koysunlar, her karakter aoe slow, stundan ibaret oldu.

Hiçbirinin skill'inin mekanikleri yazdıgın gibi değil yalnız, gir youtube'a bak, aşırı farklı şeyler var.

Orianna knockback değil mesela, reverse knockback, topunu oraya buraya atıyor, attıgı yerde kalıyor, ultisi belli bi çaptaki herkesi topa çekiyor, olay bu.

Lulu'nun skillerinin ally ve foe üzerinde etkileri farklı, sana hız ve shield veren şey düşmanı polymorph ediyor, vs vs.
Sosyal ağlarda paylaş

4. skillerini yazmaya üşenmiştim. Onlarıda ekledim.

Birde youtube'a girmeme pek gerek yok,
http://www.lolking.net/summoner/euw/20428705#profile

Welcome to my world.

Sonuç olarak, gözler hala phantom lancer gibi orjinal karakterler aramakta. 3. zıplamasında knockback koyan riven, ultisiyle düz değil geri takla attıran orian la bir yere kadar.

Oyunun içine edecekler bu gidişle, her hafta koyun kopyalar gibi hero üretiyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Deathblade said:

http://www.lolking.net/summoner/euw/20428705#profile

1 tane bile ranked oyun atmamışın.

ayrıca kusura bakma orianna oyun mekaniği olarak tamamen orjinal bir champ.
ha sen resmen diyosun slow değil Pkor diye yeni bi olay eklensin onu yapsın. tabşi bu sefer pkor yapamayan biütün herolar bi anda 'obselete' diye kenara atılsın, bi postada pkorcu champlar çıksın, satılsın.

sonrada gber ve jtur abilityleri eklenir.

misal vladla untargetable olayı geldi, vayne ile skill shot dodge a çevirdiler fizzle tam yerine oturdu (şahsen vladın poolu hiç sevmiyorum yada vaynein dodge yarım adımlık move burst ten öteye gidemiyo), şimdi fizz yeni değil benzeri yapılmıştı fizz çok rererö diyosun ama kullanımları çok farklı. fizz in gap closerına range skill demende harikaymış, melee ap kendisi ve uzağa attığı tek şeyde ultisi :/

invo gibi şeyler de yapamıyolar o konuda haklısın sanırım motoru zamanında onları düşünerek yapmadıklarından. bi nidalee de bile damage tooltipleri yıllardır garip, düzeltemiyorlar. critler vs sorunlu hep.

eve twitchden düzelmeden stealth karakter de yapmasınlar zaten :D
Sosyal ağlarda paylaş

dedi kitap.

http://www.lolking.net/summoner/euw/20454388

+1000 win'i geçtikten sonra ranked game atmak gibi bir hedef koydum bu arada kendime. Diğer bir sebep ise oynayacak takım bulamamam. Dün mesala bizim arkadaşlarla ilk ranked oyunumu attım, kırmayım diye. Adamlarda jungle yoktu, saolsun yeni 30 lvl olan arkadaş 9 defa ölüp quit atınca verdik oyunu. 30 lvl den sonra oynadığım neredeyse oyunların tamamında junglesız takım kaybetti, adamlar ranked'te jungle seçmedi düşün. Normal oyunlarda ortalama zaten win/loss oranını göre eşleştirildiği için rankedten farkı kalmıyor.

Birde giriş paragrafında eleştirip, sonuç paragrafında haklı vermen güzel olmuş.

Ben tek siz hepiniz !
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de evet bu saatten sonra oyuna manaburn koyarlarsa, ya da bir phantom lancer gelirse diğer heroların bir anlamı kalmaz o yüzden bellirli bir sınırlama koymaları lazım malesef, çok geç.

Ama en azından zart diye anında aoe dmg koyan ulti ve skiller yerine earthshaker'ın ultisi gibi çevre faktörünün de dmg'ı etkilediği skiller ekleyebilirler.

Mesala ez'in ultisi penetrate oldukça dmg düşmesi yerine tam tersi olabilir mesala. Channeling ultilerde çok az, katarina ranked oyunlarda bilen adamların olunca kütürüm gibi kalıyor. Her takımda en az 2 stun 3 knockback bulunuyor çünkü. BKB tarzı bir item lazım, ama bu seferde o adamlar çok güçlü olcak.

Kopya koyun dolly herolara devam.
Sosyal ağlarda paylaş

Deathblade said:

Birde giriş paragrafında eleştirip, sonuç paragrafında haklı vermen güzel olmuş.

Ben tek siz hepiniz !

hacı ben sana kıllığına demedim ki onları :/ haklı bulduğum yerde hak verdim ama nedensiz sövdüğünü düşündüğüm yerdede söyledim.. Tam istenen vaziyet değil mi bu :(
normalde 1000 win alırsan ranked oyunlara alışana kadar kafadan 100 loss alıyosun zaten (tabi lolden sıkılmazsan bu 1000 wine kadar). ikisinin kafası noobu prosu vs bir değil.

yoks alırım tryndamere kırar geçerim normali, rankedde alırsın eline counterpicki kkthxbye der gidersin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...