Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

GERGE

Öne çıkan mesajlar

nofear666 said:

Türkiye serverine doğudan geçtim ama şöyle bir olay var. Doğuda bile çok azda denk gelen polonyalı ve rus bebeler oyundan soğutuyordu buraya geldik devam edeyim dedim. Her beş oyundan 4ünde biri afk oluyor ya da çıkıyor diğerleri ona küfür etmekten oyun oynamıyor tam çevirdik derken birisi surrender yapıyor sürekli. İp kasıp geri dönerim eski yerime. KBt de ki üyeliklede buraya girerim arada bir.

otomatik geçtiysen geri döndüğünde ip boostun kalıyor 1 aylık
Sosyal ağlarda paylaş

Bir umut başladım, haydi TR serverları ne güzel olacak falan fişman adamlar Türklere özel server yapmışlar çok hoş!! Girdim oyuna ben 60-70 ping ile oynuyorum,eleman 13 pingle dedim "Ne ayak ?" . "Aga ben Almanya'dan giriyorum" dedi. Yapacağınız serverın lokasyonuna, İP'sine,zihniyetine tüküreyim dedim ve derhal HoN'a kıvrıldım aynı seksi bir yılan gibi .
Sosyal ağlarda paylaş

m3g4kill said:

Bir umut başladım, haydi TR serverları ne güzel olacak falan fişman adamlar Türklere özel server yapmışlar çok hoş!! Girdim oyuna ben 60-70 ping ile oynuyorum,eleman 13 pingle dedim "Ne ayak ?" . "Aga ben Almanya'dan giriyorum" dedi. Yapacağınız serverın lokasyonuna, İP'sine,zihniyetine tüküreyim dedim ve derhal HoN'a kıvrıldım aynı seksi bir yılan gibi .

ney hon mu bana lol daha iyi dediler.
Sosyal ağlarda paylaş

dusuncelihayvan said:

türkiye serverında az önce öldüm.

adam ölmüş babannemden girdi teyzemin çocuklarına kadar gitti. Öldüm sadece support yaparken :(

küfürü edende saRI_LaciVert99

Ks yapmayı dene, küfür dağarcığın gelişiyor. Hatta karşılık verirsen 2 yeni skill ağacı açılıyor.

1. " Gel vs. ? veya 1 vs. 1 ? "

2. " Adres ver lan bilmemne !
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

İngilizce konuşmaktan ve kurallardan uzak insanlar. Üşenmeden en ufak bi küfürü ya da kurallara aykırı olduğunu bildiğim her şeyi şikayet ediyorum. Şikayetler yerini bulursa yakında tertemiz bi server olur diye umuyorum..

buluyor baya 3-4 aydır oynamıyorum çok nadir giriyorum öle çağıran olursa falan.

hala mailime riottan mesaj geliyor sayenizde paspak tirtimiz yaptık sörvırı diye
Sosyal ağlarda paylaş

özledim lan oynamayı, 4 aydır ortalıkta olmadığım için oyunun kalitesinde düşüş olmuş olabilir, 1 haftaya yine yargılamaya geliyorum.

bi de tr sunucusuna atmışlar birilerini giremediğim için bakamıyorum ama west'ten atmamışlardır herhalde, ranked takım falan var zaten saçma olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...