Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Chastor said:

Birkaç kez karşılaştım araştırdım bulamadım.Bazı adamlar teleport skillini almadığı halde teleportla kuleye ışınlanıyorlar nasıl olabilir bu?

Bugün lvl 5 shacoyu öldürdüm lvl 6da ki ilizyonu çıktı replay den bakacağım arkadaşa söyledim ayıracak. Normalde teleportsuz bazı şeyler olmaz shen falan olmasın o?
Sosyal ağlarda paylaş

yurdum serverında oynarken sürüyle küfür, laf dalaşı, gereksiz muhabbet falan oluyor. ama herkes aynı dili konuştuğundan ve karşındakinin seni anlicağına emin olduğundan takım içi iletişim tartışmasız daha fazla oluyor ve bu iyi bişi..
tabi ben hep random oynadığım için bu farkı net bi şekilde hissettim. tanıdıklarıyla, bildikleriyle oynayanlar iletişimde sıkıntı çekmiyordur zaten
Sosyal ağlarda paylaş

Of beta da ne küfür yaptı ya sadfa Karşımdaki mal lafıyla girdikçe ben acımadım, anneden girdim.

Ultin yok cooldown'da, iki kişi bi adamı kovalıyosunuz, adam kaçıyo, yanındaki direk basıyo "ULTİ ATSANA MAL". Cevap tabii ki mal annendir.

İşte böylesine samimi, bol iletişimli bi ortamdı.
Sosyal ağlarda paylaş

bi de betada level herkesin 30 olduğu için çok dengesiz-alakasız insanlar denk geliyodu. iyi bi matching yoktu, biraz da ondandır diye ümit ediyorum o tip saçmalıklar..
zyra ile yavaşlatan kule atıyorum adamın önüne, kaçmasını engellediği gibi bi de kule adamı alırsa yemediğim küfür kalmıodu :D çok yaşadım aynı şeyi
ya da öldükten sonraki zyra büyüsünü pasif sanıyor herkes, o büyüyü atmak bile suç oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

yok hacı adamlar bazı seslendirmelerde/yazılarda (a.m.kılıcında vs) türkleştirmişler, yorumlamışlar ve güzel oturtmuşlar. kimisindede çeviri orjinaline sadık kalmış ama ya çeviri yanlış yada anlam bozukluğu var bildiğin.
Top sırası ne mesela sence?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...