Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

GERGE

Öne çıkan mesajlar

armor penetin formulu degismiş bu arada biryerde görmüştüm.
hatırladım sözlükte görmüştüm

yeni gelecek patchle birlikte armor petration sistemi değişecek oyun. diyelim ki 20 + %40 armor penetration sahibisiniz ve 100 armorlu bir adama saldırdınız; eski sistemde (100-20) * %60 = 48 armora vururken, yeni sistemde 100 * %60 - 20 = 40 armora vuracaksınız yani böylece verdiğiniz hasar artacak ve %li olmayan armor penetration itemleri değerini oyun sonunda da koruyabilecek.

Sosyal ağlarda paylaş

Jax direk ad mark + move quint/ad quint.

Elise jungle yerine graves jungle tercih ederim ^^.

Ama ap build jungle gideceksen mag.pen mark, armor seal, per lvl mr/flat ap, ap quint olur olursa.

Ama skarner, lee sin falan hazır nerf yemeden alın tadını çıkarın, yakındır junglelarda dengeleri alt üst edecekler season 3 derken.
Sosyal ağlarda paylaş

said:

http://tr.leagueoflegends.com/tr/news/3-sezonda-e%C5%9Fyalarda-yap%C4%B1lacak-baz%C4%B1-de%C4%9Fi%C5%9Fiklikler

1. Yalın Zırh Delme ve Zırh Delme yüzdesi genel olarak düşürülüyor, ama artık Yalın Zırh Delme, Zırh Delme yüzdesi uygulandıktan SONRA hesaplanıyor.

Örneğin, diyelim ki %50 Zırh Delme’m, 20 de Yalın Zırh Delme’m var. Karşımda da 120 zırhlı bir hedef var.

Oyunda şu an, önce Yalın Zırh Delme ile Zırh puanının 20’sini (100), sonra da kalanın %50’sini düşüyoruz, böylece hedefin 50 zırhı kalıyor.

Bu değişiklikten sonra, önce zırhın %50’si delinecek, sonra kalan miktardan 20 düşülecek. Böylece hedefin 40 zırhı kalmış olacak.

Bu şekilde, zırh delme değerinin hem oyunun başında hem de sonunda maliyet açısından etkin olmasını sağlayabileceğiz; çünkü artık çok miktarda zırhı delmeniz gerekiyorsa iki niteliği birbiriyle dayanışma içinde kullanabileceksiniz.

armor penetration hesaplamasını değiştirdiler.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...