Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 Genel Başlık - 2

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

abi 7.60gb ı indirdim 3 saatte
su kırmızı
Checking update sonra Updating yazan ve hiç bisey yapmayan exe calısıo bu normalmi beyler?
yaklasık 5 saatir update yapıo hiçbi ilerleme yok firewalla falan ekledim

oyun acılmadı diyemi acaba?
sizede bi login menusu falan varmı 7.60g dl edenler neyle karsı karsıya suan
Sosyal ağlarda paylaş

install mevzusunda hareketlenme var ama hata veriyor simdilik. cok hizli gecen bi ekran var hatadan once ss alip baktim, install icin aktive edilmis account gerekiyor. yani oyunu yarin eline ulasacaklar bu gece install yapamayacak gibi gozukuyor. umarim buyuk bir patch falan yoktur :s
Sosyal ağlarda paylaş

Memphis said:

abi 7.60gb ı indirdim 3 saatte
su kırmızı
Checking update sonra Updating yazan ve hiç bisey yapmayan exe calısıo bu normalmi beyler?
yaklasık 5 saatir update yapıo hiçbi ilerleme yok firewalla falan ekledim

oyun acılmadı diyemi acaba?
sizede bi login menusu falan varmı 7.60g dl edenler neyle karsı karsıya suan

memph aynı şey bende de oldu, çözüm basit. indirilen dosyaların olduğu klasöre giriyosun, Diablo III Setup.exe 'ye sağ tıklayıp özelliklerden uyumluluk modunu xp sp3 yapıyosun, bitiyor. 2 gündür totalde 12 saat falan çalıştırdım ben de mal gibi, sonradan böyle yapınca sorun kalmadı.

kurulum bitmek üzere hatta şu anda :)
Sosyal ağlarda paylaş

Hannibal44 said:

eXistenZ said:

beyler oyunu yükledim kurdum girdim. main screenden ayarları filan kurcalayabiliyorsunuz.

region u Europe yapmayı unutmayın eğer tabi europe ta oynayacaksanız.

Şu an asya serverları açık yalnız ben denedim lisansın yok uyarısı verdi global değilmiydi serverlar neden giremedim ?

oyun global, ancak tüm regionlarda oyun aktif olduktan sonra global server seçimi aktif olacak. hak geçmesin demişler.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk olarak Asya serverlarının açık olduğuna emin misin?
eğer gerçekten eminsen aklıma gelen ilk sebep şu.

senin battle.net accountunda ülkenin neresi olduğu belli. dolayısıyla aslında hangi bölgeden olduğun da belli.

şimdi bana kalırsa biz bu lisansları aldık ama bizim lisanslarımız kendi regionumuzun battle.netleri online olduğu zaman unlock oluyor ve biz bunları kullanabiliyoruz.

bu mantıktan yola çıkarsak avrupa regionu diablo 3 oynayabilmeye başladığında girersen asyada da online olabilirsin sanırım.

Hannibal44 said:

eXistenZ said:

beyler oyunu yükledim kurdum girdim. main screenden ayarları filan kurcalayabiliyorsunuz.

region u Europe yapmayı unutmayın eğer tabi europe ta oynayacaksanız.

Şu an asya serverları açık yalnız ben denedim lisansın yok uyarısı verdi global değilmiydi serverlar neden giremedim ?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...