Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pitbul boğan çocuk

mani

Öne çıkan mesajlar

escape said:

hahah hayvanseverler derneğimi ne zımbırtıysa çocuga sallamışlar birsürü hayvanı öldürdü diye

bu tarz bi hayvansever varsa forumda kafasında vazo kırsın

hayvan severler derneği bunu yaptıysa baya aptalca olmuş. ne çocuğa ne köpeğe, asıl sahibine kızmaları gerekir.
Sosyal ağlarda paylaş

yok arkadşalarım söledi bana hayvanseverler derneklerinde tanıdıkları var, onlar böle bi basın açıklaması yazıp, cocugu köpeği tasmasız ve eğitimsiz gezdirdiğini iddaa edip, bunun sonucunda bunu az kalsın kendi canıyla ödeyeceğini ve sıkışınca da köpeği öldürdüğünü falan yazıcaklar-mışş..

baya kahkaha attık

ekside de var
Sosyal ağlarda paylaş

köpeği tasmasız dolaştıran sahildeki adam değil mi anlamadım? ben sadece köpeği boğduğu için eleştirecekler diye algıladım onu. buarada köpeği de suda mı boğdu yoksa gerçekten çıkıp sonra mı girdi onu da anlamadım.

yok köpek çocuğunsa, sahip çıkamayacağı bir köpeği (muhtemelen artislik olsun diye) besliyorsa suçlu o evet
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Yok abi, olur mu hiç? Suç köpeği boğan çocukta. Köpekler vahşi yaratıklar değil, durup dururken saldırmazlar. Kesin çocuk evde akrabasının köpeğini aç bırakmıştır, tekme atmıştır, sert hareketler yapmıştır. Çocuğun geçmişine bakmak lazım, kim bilir daha kaç köpeğe işkence çektirmiştir o. Sonunda layığını buldu işte.

Kırıtmayan ilk ergene tecavüz etmezler hesabı. Şuç genelde kurbanda olur zaten. Hiç mi ateş olmayan yerden duman çıkmaz atasözümüzü duymadın? atalarımızdan mı süphe ediyorsun yoksa?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...