Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pitbul boğan çocuk

mani

Öne çıkan mesajlar

tabi canım insan gibi hayvanların psikolojisi de çok farklı olabiliyor ama bu olayların çoğu köpeğini saldırmak için eğiten ego sorunlu insanlar sebebiyle oluyordur bence. Türkiyede nerde sokakta kaslı bir adam görürsen yanında bir köpek varsa ya pitbull, ya doberman falan filan. Burda (italyada) dana gibi adamlar minik minik teriyerlerle, cockerlarla falan dolaşıyor. Sırf bu gözlem bile çok şey anlatıyor Türk halkı hakkında heh.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne olursa olsun herşeyin bir yolu yordamı var yani, saldırgan bir köpek besliyorsan topluma açık alanlara götüreceğin zaman tasmasını eksik etmeyeceksin bu 2*2=4 gibi birşey bence. Adam artistik olsun diye yanında kedi dolaştırır gibi pitbull dolaştırıyor sonra haberlerde görüyoruz işte yok kolunu yedi bacağını yedi diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bizim kulturumuzde "seytana uydum" diye bir laf var biliyorsun di mi ? En egitimlisi de en gerzegi de kullaniyor bunu.

Neden ? dediginde, ya uydum iste seytana yoksa hayatta yapmam oyle bir sey diyecek. Oyle genel gecer bir sey degil tabi ama sirf bu yuzden diyorum o senkron bira utopya diye.

Yoksa katiliyorum dediklerine. Olsa sahane olur.
Sosyal ağlarda paylaş

kavurma said:

saldırgan bir köpek besliyorsan topluma açık alanlara götüreceğin zaman tasmasını eksik etmeyeceksin

Bu yazıyı okuyunca bende aslan alıp tasmasını takıp şehre ineyim diyesim geldi. Saldırma potansiyeli çok yüksek ise toplum içinde beslenmesi kesinlikle yasak olmalı. Tasmadır tutmadır bahane bunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Etrafı ıssız çiftlik evlerinde veya müstakil evlerde hırsızlara karşı önlem amacıyla beslersin böyle pitbul mitbul ama saçma sapan keyfi besleyenlere karşıyım ben, diğer türlü destekliyorum tabi bilinçli beslemeliler. Ayrıca tasma takmayacaksın da ne yapacaksın ip mi bağlayacaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

kavurma said:

Bence zincirlerimizden başka kaybedecek birşeyimiz yok yardıralım yani ütopya mütopya.

Ahah ya simdi super karamsar gorunucem ama;

Abi fikri zikri bilim ve gelisme olmayan adama boyle gazlar vermek tehlikeli bence. Cunku adam ilim irfan konusunda ileriye gitmeyi istemektense kendine musluman demokrasi(!)yi savunuyor. Ne yazikki bu kafalar cogunlukta, o yuzden yine akli basinda coban gerekiyor.

Diger yandan yine haklisin diyorum zira insanlar ve coban olmasi gereken hukumetler bile gayet ilkel davraniyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Söylediklerinden bir sonuç çıkarmak gerekirse biz o kavanozun içinde bekleyen pireleriz ve alttan kavanozun ısıtılmasını bekliyoruz ona göre sınırlarımızın sonuna kadar zıplamaya çalışacağız. Öğrenilmiş çaresizlik içerisinde sürüncemede bir hayat sürdürüp duruyoruz. Aslına bakarsan buna kısmen katılıyorum ama o kadar net bir gerçek değil. Arada kendini yetiştirmiş insan evladı olanlarda vardır mutlaka.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...