Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Google Drive

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• 9 ay sonra ...
Drive'da dosyaları başka bir bilgisayara nasıl taşıyabilirim ?

Daha doğrusu şu şekilde , laptopu değişiyorum , drive'daki dosylalarımı USB aracılığıyla atmasını istiyorum . Aynı isimli dosyaları geçsin , yeni birşey varsa indirsin sadece

Ama abd.doc var ise hemen abc.doc (1) yapıp bir daha indiriyor.

1 GB data var şimdi , indirip kassın istemiyorum , bir de bu aralar sık laptop değişmek durumunda kalıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 7 ay sonra ...
ben demin kurdum. 25gb olmuş bu arada.

lakin bir sorum var. bu yüklenen dosyaları ftp gibi kullanabiliyor muyuz? mesela bir [mp3][/mp3] gibi birşey var bir sitede, buraya kopyalanabilecek gibi arayüzssüz bir link var mı google driveda.

dropboxta var bu, bir link atıyorum mesela arkadaşıma mp3. link açıldığında çat direk streame geçiyor. driveda ise dosyanın olduğu linkte file menüsü var yukarıda.

edit: bunu dropbox da yapmıyormuş lan. ben signed in olabildiğim için görebiliyormuşum streami. pof.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
arkadaşlar, projenin dosyalarını google drive'da tutuyoruz. 3 kişi aynı gmail hesabıyla erişim sağlıyor. 2-3 aydır sorunsuz çalışıyor fakat benim tarafımda patlak verdi. 50 adet dosyada "download error-you only have permission to view this file, so your changes cannot be synced" diyor.

şimdi mantiken ben creator ve owner olduğum için permission durumu söz konusu değil.

acaba bu sorunu ne tetikliyor olabilir, hiç karşılaşan oldu mu?

herkesin aynı mail adresiyle login olduğundan mı kaynaklanıyor acaba bu sorunlar? geçen gün editörün sync patladı, sil baştan yapmak zorunda kaldım. 50gb download etti.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...