Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ninjalar mı Korsanlar mı?

Mithat

Öne çıkan mesajlar

ninjalar mütevazi insanlar. görsen mesela hepsi siyah tek çeşit kumaş giyiyorlar. sufiler gibiler, aman zenginliğim ile komşu ninja üzülmesin. aman ye kürküm ye olmasın. der gibiler adeta.

ninjalar dayanışma içinde insanlar bi kere. düşkün bir ninca göremezsiniz. sosyal olarak buna izin vermezler.

korsanlar ise pahallı giysiler ile yarın nedir düşünmeden yaşayıp, dişlerini bile fırçalamayan, kötü ağız kokusuna sahip ancaaaak gösteriş düşkünü adamlardır.

omuzlarında "ben buradayım" diye bağıran papağanları ve kocaman şapkaları ile caka satmaya çalışırlar.
Sosyal ağlarda paylaş

ninja ne ya en iyisi korsan baba

fantazi desen var keyfi özgürlük desen var. asıl ninja gay. ne o öyle elastik hareketler oraya buraya zıplamalar falan. power rangers mısınız olm.

hem götüm götüm giden adamdan hayır mı gelir lan. gireceksin bara oturacaksın masaya isteceksin içkini. ayarlayacaksın işini.

bi de karayipler geliyor hepinizin aklına yanlış. alacaksın yanına bi revy tamam.

http://fc04.deviantart.net/fs32/f/2008/225/b/2/Revy_from_Black_lagoon_by_Welhotar.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

korsanlar aylar boyu gemide gaylik peşinde koşuyorlar.
onnçün en sıska olan diğerlerinden kaçsın diye direğin tepesine çıkıyor hatta.

bu en sıska, cılız, yeni olan elemana amerikalı FISH diyor. bizde ise BALIK KAVAĞA ÇIKINCA deyimi mesela korsanlardan gelme. Bu eleman gaylikten kurtulunca demektir bu deyim aslında.

kısaca korsanlar tuzlu su gayidir. jack sparrow'un gözlerine çektiği sürmelerden de anlaşılabilir bu zaten.

ninjalar delikanlıdır.

ninca wins

Ninjalar ve Samurai'ler oğlancılığın ve gayliğin en büyük timsali ama. Hele samuraylar tam gay. Hadi korsanlar gemide kadınsızlıktan öyle oluyo diyelim, medeniyetin ortasında ninjalar etraf hatun doluyken hala oğlancılık yapıyo :/
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...