Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GORA Fragmanı

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

maalesef en sonunu yakalayabildim ya.. net'te filan yayınlasalar bari..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

bence filmin komikliği oyunculuğa bağlı. Yoksa geyik bi film olur kahbe bizans gibi. (çok pis ukelalık yaparım :P ) Çünkü cemyılmazın esprileri onun ağzından çıkınca espri oluyo tam. Yoksa ben onun konuşmalarını çalıp millete anlatsam o kadar yarılmazlar. Adam anlatmayı acayip beceriyo :D[signature][hline]Eee ben varya ben
Hem Kellindil
Hem Khazid'hea
Hem de Guenhwyvar

YAaa
Sosyal ağlarda paylaş

said:
McFrenzy, 07 Ekim 2004 00:36 tarihinde demiş ki:
Yoksa ben onun konuşmalarını çalıp millete anlatsam o kadar yarılmazlar. Adam anlatmayı acayip beceriyo :D

hatta bu konuda da bi muhabbeti vardi onun ehuhe[signature][hline]"Es irrt der Mensch so lang er strebt." - Faust I: Prolog im Himmel / J.W. v. Goethe
42
"Do you ever just get down on your knees and thank God that you know me and have access to my dementia?" - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

ben sadece "bir de uzayda hayat yok diyorlar" dediği yeri gördüm ama herif "deprem oluyo" dese ona bile güleceğim be, (bunun da muhabbetini yapıyordu zaten ehe) ruhunu şeytana mı satmış milleti güldürebilme yeteneği karşılığında anlamadım gitti.. :horace:[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rewendor, 07 Ekim 2004 10:33 tarihinde demiş ki:
Offf kazaa kullanmak da yasak burda... Upload edebilcek var mı bi siteye falan?

Neyse, sabırsızlıkla bekliyoruz :horace:

rewendor, odtu dc++ hubında var bir kişide yeni fragman.. [signature][hline]sadece ölüm ...
anlam bulur gözlerinde ...

[Bu mesaj odchu tarafından 07 Ekim 2004 12:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Radyo'da duydum. Türkiye'de tarihin en fazla salonda gösterime girecek, en fazla kopya basilmis filmi rekorunu kırmış. Umarım hayal kırıklığı olmaz yapımcılar için.[signature][hline]COH:
AdaSu Science Balster AR/Elec.Manup.
Usta Science Dark Melee/Regen
Baloncu Natural Defender Force Field/Radiation
Sosyal ağlarda paylaş

gora'nın bi açılımı varmı?[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı;Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel Olmazsa Reaksiyon Almaz

Cem Yılmaz söylemişti bunu ama ne kadar gerçek bilemem.[signature][hline]someone, 28 Haziran 2003 21:14 tarihinde demiş ki:
gülmeyin
Leopoldin, 28 Haziran 2003 21:15 tarihinde demiş ki:
hehe niye gülmmüüyoruz böle gerizekafalı ve zekalı insalara gülünür ve acınır.
someone, 28 Haziran 2003 21:17 tarihinde demiş ki:
tamam gülün o zaman
Leopoldin, 28 Haziran 2003 21:21 tarihinde demiş ki:
Tamam
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...