Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wizard, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

pekaziz

Öne çıkan mesajlar

nihlathak said:

dmg 324K + %45 fire dmg + %15 meteor
Toughness 1.864M
life 126K
ar 4078

Rakamlar boyleydi bu buildde. Ancak su an arcane uzerinde calisiyorum. Arcane torrent ve archon ile yine guzel bir build yaptim, fire buildden cok daha iyi sololaniyor T6. Buildi veriyorum

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/wizard#WemjSO!gUZ!Yacacc

dominance yerine evocation ya da astral presence zorlanabilir nasil olsa beyaz moblarda olmuyorsunuz.

Bu arada baktiniz toughnessiniz mi yetmiyor, paragondan gelenlerle vita ve life percent abanin, inanilmaz artis saglar toughnessta. DMG'i biraz dusurmekten korkmayin sheet dps onemli degil, ayakta kalmak onemli T6'da...

bu arada şununla dün t4'te çılgın attım, 90k dps 450K Toughness ile canım %5 düşmeden aktı gitti çok bombaymış :D t6'ya girmedim gece 3tü :).
Sosyal ağlarda paylaş

Borlach said:

Akhlaur said:

Abi 4000 ar nasıl yaptın ya.Ben t4 e geçecektim 200k dps ile 1200 ar zor yaptım.Toughness 1.4 life 100k.4000 ar ne abi.

armordur o, all resist değil. benimde 5250

Evet evet armor, ben armoru sordun sandim :)

yekeyeke said:

bu arada şununla dün t4'te çılgın attım, 90k dps 450K Toughness ile canım %5 düşmeden aktı gitti çok bombaymış :D t6'ya girmedim gece 3tü :).

Harika :) Buildin ise yaradigini gormek benim icin sevindirici :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada yeni patch ile familiar'a fix geldi, isterseniz siz 4-5 attack yapin, familiar artik saniyede maximum 2 attack yapabiliyor. Bu gercekten gerekliydi cunku diger buildleri tercih etmekten vaz gecirtiyordu bir cok insani.

Bunun yaninda cok ciddi bir bug daha var inanilmaz dps artisi saglayan, onu fixlemek adina da degisiklik yapmislar ancak bu seferde baska bir sekilde yapilabiliyor ve fixlenmesi gercekten gerekli. Bu bug 2.0.1 ciktigindan beri var ancak insanlar henuz kesfedemedigi icin bende burada yazip abuse'a katkida bulunmayacagim. Birgun su yuzune cikarsa bir sekilde bir forumda o zaman yazarim buydu diye :)
Sosyal ağlarda paylaş

µh said:

life stealsiz silahla t5 t6 nasıl oynuyorsunuz?

Verdigim buildler life steal'siz buildler, LS'yi birakali gercekten cok oldu. Sizede onerim aynisi cunku simdiden birakip item ve build mantiginizi LS'siz olarak gelistirmezseniz RoS gelince daha buyuk acilarla karsilasirsiniz, adapte olmak daha zor olur.
Sosyal ağlarda paylaş

nihlathak said:

dominance yerine evocation ya da astral presence zorlanabilir nasil olsa beyaz moblarda olmuyorsunuz.

Bu arada baktiniz toughnessiniz mi yetmiyor, paragondan gelenlerle vita ve life percent abanin, inanilmaz artis saglar toughnessta. DMG'i biraz dusurmekten korkmayin sheet dps onemli degil, ayakta kalmak onemli T6'da...

Build çok güzel de, Spectral Blade in shield i ne kadar önemli bu build için? Dominance gayet yeterli gibi geldi bana, onun yerine biraz Range kasmak için Thrown Blades rünü kullansak nasıl olur ki? Ne düşünüyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

nihlathak said:

Build çok güzel de, Spectral Blade in shield i ne kadar önemli bu build için? Dominance gayet yeterli gibi geldi bana, onun yerine biraz Range kasmak için Thrown Blades rünü kullansak nasıl olur ki? Ne düşünüyorsun?

Survival icin cok ise yariyor acikcasi ama istege gore degistirilebilir tabi.

Bu arada stream yapiyoruz su an, T6 cota run, merak edenler icin:
http://www.twitch.tv/zxc1221
Sosyal ağlarda paylaş

Sever'in son vuruslarda komik rakamlar gostermesi insanlari tatmin ediyor, ama ise yarayan bir silah mi? Degil tabiki :)

Splash dmg proclatma muhabbetinin proclatsa bile ise yarayacagini sanmiyorum, keza karakterlerin ya monk gibi exploding palm tarzi skilleri var, ya da zaten aoe vuruyorlar ve etraftaki moblar asagi yukari ayni zamanlarda oluyorlar. Bosa giden dmg'lar olur o da proclarsa.

Kisaca sever yerine ~%30 skill bonus veren bir weapon kullanip gercekten dmg'inizi katlayabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

nihla senin dediğin wizard bugı cascade ile mi alakalı

artık bugmıdır yoksa dmgı toptan mı gösteriyor bilemiyorum ama hayatımda görmediğim critler çıkıyor toplu grupları torrentleyince

ya da hayatımda görmediğim demiyim de 150k sheet dpsle gözükmeyecek critler geliyor
Sosyal ağlarda paylaş

Sizi gidi sizi :)

Bug forumlara dusmus o yuzden yazabilirim artik. Wave of force'un animasyonunu skipleyip isik hizinda arcane power'i harcayabiliyorsunuz, sacma sapan bir dps gain olusturuyor haliyle. Hala calisiyor. Force move tusu atayin, basili tutarken wave of force spamlayin, ta da.

Birde cascade partide paso procluyordu ama fixleniyor, muhtemelen bu maintenance duzeltilir.

Severla ilgili olarakta splash dmg proclatmiyormus.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...