Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wizard, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

pekaziz

Öne çıkan mesajlar

hacı şuan bende seninle aynı durumdayım yemin ediyorum günde 400 essense yapıyorum ama 1 tane uplayan item düşmüyor 1 haftadır essensler ile craft ediyorum gene bısı cıkmıyo artık essenslerı satıp gunde 1m kasıcam ole ıtem alıcam desem uplayan ıtemlarda 30m den baslıyo mokokolardayım
Sosyal ağlarda paylaş

Akhlaur said:

Abi dps i intle çarpıyorlar.Yani base dps 100x6 ya da 80x7.6 ve 7 int.

tam demek istedigini anlamadım
söyle bişi mi
100dps x 6 int = 600
yada
80 dps x 7.6 int = 608
bunun gibi bi kriter mi oluşturmalıyız item seçerken
bildiginiz güzel weapon dmg calculator yada silah karşılaştıran site var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Yani ben öyle biliyorum.İntin yüzde olarak çarpıma ekleniyor damage in ona göre artıyor.Belli bi oranda int belki daha çok verir ama damage farkı bir seviyeyi geçtikten sonra base e eklendiği için damage daha çok etki ediyor.Bir de bi cap varmış sanırım int için as için de onu bilmiyorum varsa bile benim varmama çok var daha.

http://diablodamagecalculator.com/
Sosyal ağlarda paylaş

ben şu an melee tank oynuyorum
build

40k hp 30k dps buffsiz 400 all resist %65 physical life on hit yok life per second yok solo %33 coop %30 crit

act 1 2 çok kolay ( chain packler hariç)

act 3 te coop oynarsam yapılabilir ama solo biraz zorluyor o da benim gear dan kaynaklanıyorum life on hit le çözülür

önemli olan bol bol critleyim frost nova dan çıkarmamak adamları

slow time yerine wicked wind alınabilir oynama tarzına bağlı hatta sağlam olsun dersen teleport bile olur
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

32k damage'ım vardı geçen hafta, demin girdim bi baktım 23'lere düşmüş :(

bu yeni patch'in olayını tam bilmiyorum, attack speed'e falan ağır nerf gelmiş galiba. vaziyetim şu şekilde,

http://i.imgur.com/qL8hF.jpg

ah'den ne almak lazım, nelere takviye yapmak lazım ? (inferno act 1'deyim şu an, butcher'a az kaldı)

şu an zorlanmıyorum pek, nadiren ölüyorum. act 2'de zorlanmaya başlarım heralde baya, onun için soruyorum. 40k'ya yakın da hp var.

sallasanıza lan totoşlar
Sosyal ağlarda paylaş

Abi anlamıyorum nasıl o kadar çok ölüyorsunuz ya.Bende glass canon um 17k hp 33k dps 4k armor mu ne var.O kadar da çok ölmüyorum bi butcher run da 5 6 kere falan ölüyorum.Bazen çok kilit bi pack geliyor onlarda 2 3 kere ölüyorum sonra yine tıkır tıkır ilerliyorum işte.

Skillerde sanırım arcane orb la gidiyorsunuz ben diamond skin energy armor teleport kullanıyorum kaçmak yaşamak için.Bazı packlerde bi teleport fracture dikkat dağıtmak için bi de diamond skin kullanıyorum zaten ölüyor packler.

Bu dediğim act1 için ama act 2 repair parasına yetişemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Fefe said:

Critical Mass, açıklamasında yazdığı gibi her critde 1sn cooldown indirmiyor değil mi ? Zaten öyle olsa baya iyi olurdu :))

indirme şansı acaba kaç ?

evet her seferinde 1 sn indirioyr bazen frost nova ya 6-7 sn hic cd de durmadigi oluyor etrafin kalabaliksa

her turlu whymsyshire yapmak isteyen olursa

Diseased#2699
Sosyal ağlarda paylaş

xlaidehlevar said:

Fefe said:

Critical Mass, açıklamasında yazdığı gibi her critde 1sn cooldown indirmiyor değil mi ? Zaten öyle olsa baya iyi olurdu :))

indirme şansı acaba kaç ?

evet her seferinde 1 sn indirioyr bazen frost nova ya 6-7 sn hic cd de durmadigi oluyor etrafin kalabaliksa

her turlu whymsyshire yapmak isteyen olursa

Diseased#2699

Şimdi şöyle, %30 crit şansım var.Ve ekranda her sarı rakam crit anlamına geliyor. Ekranda aynı anda 10 tane crit oluyor bazen, Blade ile, ama hala cooldown geri sayıyor. Bence " have a chance to decrease 1 sec " dediği, düşürme şansı var. Düşürüyor değil yani...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...