Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wizard, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

pekaziz

Öne çıkan mesajlar

dreagloth said:

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/wizard#WXYSOj!agf!YaYcZa

Bir kaç madde ile yorum yapayım;
1. Duyum o ki Critical Mass nerf yiyecek. Ama ne kadar yer meçhul. Çok bağlanma derim build'e. Neden diye soran arkadaşlara Inferno Diablo frozen nova lock ile kesilmiş diyorum.
2.Bence life steal'dan vazgeç çünkü acayip gear dependent olacaksın. Hem crit rate lazım, hem attack speed lazım, hem de gear'dan da life steal gelsin ki işe yarasın. Yoksa 2 skill ile gelen life'dan bir şey olmaz. Tehlike burst dmg moblarında zaten. Onun yerine Deep Cuts ile hem dmg'ı arttırıp hem de crit şansını arttırırsın. Şu an için tick'lerde crit atıyor sanırım. Veya thrown blade alırsın, biraz daha rahat olursun melee konusunda. Magic weapon'da ise force weapon alıp dmg'ı veya venom alarak dmg+tick crit şansı alabilirsin.
3.Madem main dmg için signature kullanıyorsun Arcane Dynamo dmg'ını arttırır diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ohyeah said:

dreagloth said:

Şimdi bunu görenler yanlış anlayacak, söyleyelim diğer class oyuncularına, wiz lerde bazı pack kombinasyonlarında çaresiz, her türlü pack i kitle larım diyene inanmayın

KEsinlikle, Soullu bi yaratık var dün ağlattı kesene kadar. Bikaç sefer öldüm dediğim sadece onlar. Knockback - Vampiric - Fire chains. Bunları gördüğünüzde mouse klavye bırakın bekleyin

kitelıyorsan sana nasıl knockback yapıyor :D veya fire chains teleport yoksa mob'da sana ne yapabilir. abi yazıyorsun ama hell tecrübenle boş yazıyorsun.

iluzyonist al sana kimse birşey yapamaz delicesine kite'larsın.

vampiric'de de mob'un sana vurması lazım :D

tecrübelerime göre konuşayım inferno belial'deyim.

wiz için en zor affix shield minion ötesi yok hepsi kesiliyor ölmeden.

diamond skin absorb'u arttıran
teleport decoy'lu artı olarak iluzyonist pasif alın

kimse birşey yapamaz maymun oluyor rare'ler.
Sosyal ağlarda paylaş

36 lvel için ah'a para dökme ah'a para dökeceksen sadece silah için dök o level'de. sana düşen veya yaptığın vit ve int'lerle 60'a kadar devam edebilirsin daha sonra inferno'ya geçince bu int ve vit'e all resist itemler eklemeye başla. all resist iyi rakam çıkarırsan act 1'de 2k vuruyorlar sadece. rare'ler 4,5k, tabi değişiyor ama ölmen çok zor oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:

ohyeah said:

dreagloth said:

Şimdi bunu görenler yanlış anlayacak, söyleyelim diğer class oyuncularına, wiz lerde bazı pack kombinasyonlarında çaresiz, her türlü pack i kitle larım diyene inanmayın

KEsinlikle, Soullu bi yaratık var dün ağlattı kesene kadar. Bikaç sefer öldüm dediğim sadece onlar. Knockback - Vampiric - Fire chains. Bunları gördüğünüzde mouse klavye bırakın bekleyin

kitelıyorsan sana nasıl knockback yapıyor :D veya fire chains teleport yoksa mob'da sana ne yapabilir. abi yazıyorsun ama hell tecrübenle boş yazıyorsun.

Boş yazdığımı düşünmene sevindim. Zira daha böyle bi mob görmemişsin. Gördüğünde konusuruz.

Bahsettiğim mob benim 3 katım hızlı. İstersen alt kata teleport ol senden hızlı yanında bitiyor zaten. Senden hızlı oldugundan arkana geçip chain ile yatırıyor. 27k hp ile ölmem 3 saniye sürdü. Yazıyorsun ama boş yazıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

ohyeah said:

7k dps ile oynuyordum level 58 iken.

Bence harbi abartmışsın defansive oynamayı. Ben senden 8 level düşüğüm, level 50 ve 9700 dps var. Moblar elimde kalıyor. En baba, en kalabalık elite grubu bile archon form bitmeden ölmüş oluyor.

Char ss'i

Bunları yazarken hellde oldugunu düşünüyorum. Yok değilsen zaten boşa yazmışsın. O def ile, ki benden 1.3k düşüksün, nasıl dayanacağını merak ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:

ohyeah said:

dreagloth said:

vortex abi, onun haricinde hepsi kesiliyor. hele giant rock vortex yanında hangi affix olursa olsun kesmek mümkün değil.
Sosyal ağlarda paylaş

DeviantSun said:

ohyeah, eyvallah da sen yaratığın hızı ile ilgili mesajında tek kelime yazmamışsın ki. Biz de ne kadar wizard oynuyor olsak da medyum değiliz. Zaten Teleport,Fast vs. bunlar kite eden adamın gazabı, gerisini ister desecrator koy, iste plagued koy, ister vampiric koy farketmez.

İşte bu kadar def skille rağmen nasıl yatıyorsun bunda diye soracağına boş oynamışsın diye yazarsa ne diyebilirim ki ? Mantıklı olan adamda bir düşünür nasıl yatar diye.

Dediğinde haklısın genel olarak sorun değil mage için kite delisi ediyorsun. Ancak bu bahsettiğim kombinasyon geldi mi kesinlikle yatıyorsun. Kime sorduysam aynı cevap geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...