Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Monk, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Sotto said:

Nedense bana da monk'a harcadığım parayı wizard veya dh ya harcamış olsam çok daha iyi dps yapıp farmlardım gibi geliyor. Monkta çok denge var, resist kasacan, hangi resist gidecen LoH mu gidecen crit dmg mı alacan iyice kafam karıştı, 1h+shield yaptım ama 30k dps, yetmiyor Act 3'e..
40-50m gold var bi el atıverin monkuma:)

Bir de bakıyorum diğer monklara/streamlere herkes fix aynı build, biraz bayıyor açıkçası. Hani DH veya Wizard bile 1-2 skillde run'de filan değişiklik gösteriyor monk sabit fix. Seven sided güzel ama cooldown çok fazla geldi bana açıkçası..

0'dan DH veya Wiz kasmak da zor geliyor..

güzel açıklamışsın. monkun her stattan istemesi ve build olarak hiç çeşitliliği olması kötü. en hayal kırıklığı class oldu sanırım. ayrıca monka harcanacak 50m goldu barbara falan harcasan çifter çifter kesersin elite packleri. f/p olarak çok kötü bir class monk.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

meh siteye login olamıyorum suspicious activity falan diyor oyna girebiliyorum ama ss çekip koyıyım madem

http://i.imgur.com/hlMTL.jpg

bu gearla şu anki act3 yapılabilir mi madem o kadar kolaylaştı act3

Myshkin said:

resistlerin ve dps in düşük act 3 için.

benim monkla bugün yaptım act3 azmoya kadar, gayet rahattı on kere falan ölmüşümdür. ben bu monkla yapabildikten sonra arkadaş haydi haydi yapar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Ghom a ilk geldigimde 6 7 saat denedim yaklasık 1 - 1.5 ay once inat etmistim kesicem diye.Üzerimde inna nın 2 parcası vardı chest ve pants. Yok abi diyorum ölmüyo nasıl öldürücez bilmem ne!Gözümü karartıp 2 sinide sattım rare chest ve sage aldım alır almazda direk gittim totoşa kestim. Ama o 6 7 saat denemem de yapmadıgım buil izlemedigim yol kalmamıstı. Dps de sanırım 27 k yada 26 k falandı.Öyleki ossuruklarını bile saydım 10 tane atiyo 11 gelince ilk basta attıgı gidiyodu.Yuvarlak ciziyodum etrafında ama nasıl gıdım gıdım ilerleyip way of hundred - 250 wd veren runu ile devamlı ilerleyip shifte atack verip bildigin range monk oluyodum :D Ey gidi günler eyyyy :D Çok küfür etmiştim ama Allah affetsin. . . ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,

Rahat 2 aydir oynamiyodum, tekrar girdim oyuna. Item'lari yeniledim. Item yenileme oncesinde 38K HP vardi, yenilerken armor'a abaninca 18K'ya dustu ama DPS 3.6K'dan 10K'ya cikti, armor da oncekine gore baya bi abardi.

Normal midir bu ?

Level'im 56 bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Selam,

Rahat 2 aydir oynamiyodum, tekrar girdim oyuna. Item'lari yeniledim. Item yenileme oncesinde 38K HP vardi, yenilerken armor'a abaninca 18K'ya dustu ama DPS 3.6K'dan 10K'ya cikti, armor da oncekine gore baya bi abardi.

Normal midir bu ?

Level'im 56 bu arada.

linkle de yardımcı olmaya çalışalım ? Ezbere bişey konuşmayalım ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...