Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Monk, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Kanuni dual wield sadece yüzde 15 attack speed veriyor pasif olarak her classa.Kısacası statlar dısında baska artısı yok.Damage per second muhabbetinde adam 2 silahını aynı anda vurmuyor önce solla vuruyor atıyorum attack speedine göre 0.80 delay ile diger eli savuruyor.Eger silahların dps i birbine yakın degilse dps otomatik olarak düsüyor.Umarım anlatabildim.
Sosyal ağlarda paylaş

Disappear said:

dusen itemlarin sacmaligindan dolayi resmen sogudum oyundan. zar zor act 1'in baslarini kasabiliyorum, paso sari dusuyor ama intellect veren kalkan, strength veren demon hunter crossbow'u gibi sacma sapan itemlar dusuyor. ne para kasabiliyorum adam gibi ne bir sey, tikandim kaldim resmen.

zar zor inferno act1 farmlıyacağına, rahat rahat hell act4 farmla
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

air ally hem çok iyi tanklıyor hem de ben kite ederken güzel dps yapıyor. öldükçe çıkartırken de heal alıyorum bir miktar.

air ally ufak bir şansla sprit yenilenmesi vermiyo mu? uzun zaman kullandım hiç verdiğini görmedim.

bende earth air kullanıyorum. hp buffı için. hangi ally daha çok damage veriyor acaba?
59lvlim buffla 38k hpm var anca
Sosyal ağlarda paylaş

bugun tum parayı harcadım 120k filan kaldı,neyse yatmadan bi ah ye bakıyım dedim ringlere tam bastım ilk basta efsane bi ring cıktı str int vitality all resist filan,

100k ya aldım, 800 e koydum ve satıldı LOL

armor dizdim chara resistleri 400 uzerine cıkardım.
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

level 57 oldum hell'deyim. act 3 bitti bitecek. şu buildi kullanıyorum.

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/monk#bTXgjh!YVe!cbbabY
çok absürt kombinasyonlar haricinde çok rahat kesiyorum elitleri vs.

air ally hem çok iyi tanklıyor hem de ben kite ederken güzel dps yapıyor. öldükçe çıkartırken de heal alıyorum bir miktar.

400 dps 1 hand ve güzel bir kalkan kullanıyorum. seven side kick hem ofansif hem defansif güzel bir skil.

5100 dps 3k civarı armor (dmg reduce %53) 30k da hp var.

Linklediğin buildde hem breath of heaven hemde serenity var. Bunların ikisi de aynı ağaçta olmasına rağmen ikisini de aktif kullanabiliyor muyuz ? Tam çözemedim
Sosyal ağlarda paylaş

Bugun act 2ye basladim sonunda gina geldi act 1den 5 pack kestim solo enchantress alip onun armor buffunu felanda aldm 550 resist 7.5k armor 40k hp 9k dps 750 life per hit vardi bide aps 1.8 felandi yapilio pack secerek ama 5-6 sari dusurdum total act1den ole net bi fark goremedim lootda degermi eziyet ceke ceke act 2 yapmaya yoksa act1e devammi edelim ?
Sosyal ağlarda paylaş

550 resistle girdim bugun yapilir ya checkpoint acip biraz farm edicek bisiler aramak lazim yoksa normal packten stack topla boss kes eziyet, Chest mest kovaliyip ole takilmak iyidir bi sure cunku act1i artik normal gibi yapmaya basladim bu arada retri mantra deneyen varmi cok hos gibi duruo reflect olayi tam nasil calisio bilen varsa izah edebilirse sevnirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...