Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Barbarian, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

S-H said:

@Hannibal44

resist,dps ve statlarını çok düşük faceroll yapıyorum demişsin çok şaşırdım,işin sırrı crit ve loh mu ?

Res dusuk değil 800 oluyor buffla zaten %70 all ress yeterli . Ama arcane resim 1000 oluyor ki en önemli res o benim için sentryler yuzunden o yuzden arcane res kasmak lazım . Daha sonra ise Fire res .

İşin sırrı bir buildde birde skilleri dogru kullanmak gerekiyor . Görüldüğü kadar kolay değil oynaması . Duruma göre koşucan veya dönucen berserki bitirmemek olay onu yapabilirsen olay bitiyor zaten . Bir berserk ile towndan sigebreaker'a kadar geliyorum nerdeyse .

Ama asıl olay crit chance crit damage ve Loh'ta . Mesela benim 18k dpsim var ama 50k dps gibi vuruyorum crit chance ve crit damage yuksek oldugu için her 2 vurustan biri crit ve 3.5 katı fazla vuruyor .
Sosyal ağlarda paylaş

İyide 18 dps demek, düz 18k vuruyorsun demek değilki. O crit şans ve crit damage'de içinde o 18k'nın. Saniyede 18k vuruyorsun ortalama olarak tek hedefe. attığın bütün yüksek critler dahil yani o 18k dps'e.

Yani diyelimki sen aynı crit şans ile (hani critle açılan skiller aynı miktar açılsın diye söylüyorum) ama çok daha düşük crit damage'e sahip olsan ve eline iyi silahla alsan bu sayede 18k dps yapsan, gene bire bir aynı hızla keseceksin o mobları.

Sana şuan o hız normal geliyor olabilir ölmeden ilerlediğin için, ancak aslında baya yavaş kesiyorsun mobları.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

İyide 18 dps demek, düz 18k vuruyorsun demek değilki. O crit şans ve crit damage'de içinde o 18k'nın. Saniyede 18k vuruyorsun ortalama olarak tek hedefe. attığın bütün yüksek critler dahil yani o 18k dps'e.

Yani diyelimki sen aynı crit şans ile (hani critle açılan skiller aynı miktar açılsın diye söylüyorum) ama çok daha düşük crit damage'e sahip olsan ve eline iyi silahla alsan bu sayede 18k dps yapsan, gene bire bir aynı hızla keseceksin o mobları.

Sana şuan o hız normal geliyor olabilir ölmeden ilerlediğin için, ancak aslında baya yavaş kesiyorsun mobları.

Hayır işte öle değil . Crit damage normal dpsini artırıyor (crit vurmadanki dpsin) . Ayrıca crit damage vurursan onun hasarını artırıyor . Yani ben 18k dps ve %350 crit ile 2 vurustan 1'ini crit vuruyorsam crit damage'ı olmadn 50k dps ile hemen hemen aynı vururum .

Ayrıca yavaş kesmiyorum 2 elite packini ortalama 20-25 saniyede kesiyorum isterseniz bir fraps kayıt yapıp yarın youtube'a koyarım .
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

hmm o zaman genel olarak act3 için neyim eksik neyim fazla ufak tefek tavsiye isteyim,ama şu ww build için sormuyorum çok zevksiz gözüküyor,belki çok sıkılırsam denerim bi ara.

http://i.imgur.com/g0yeB.jpg

39.7k hp ve resistler shoutla birlikte.

loh/ls eksik bence. onlar olmadan oynamak da mümkün ama bariz kolaylaştırıyor bu statlar oyunu. şu an senn için tek self heal revenge ve varsa ignore pain. dmg de yeteri kadar yüksek değil o yüzden doğal olarak sıkıntı yaşıyor olabilirsin bazı elite packlerde.

tldr ya dmg arttır daha fazla yada loh/ls edin bir şekilde
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel net rakamlar verebilir misin,min optimum dmg ve loh için?

hani loh lazım demek yerine xxx loh lazım dersen daha rahat olur:)

weapon tercihlerimden criti bırakırsam iyi loh silahları edinebilirim,şu an ki critim sınırda mı yoksa düşmesinde sakınca yok mu ?
Sosyal ağlarda paylaş

Hannibal44 said:

Aluriel said:

faceroll dediğinin içine ilk gelen shielding/invul minion packinden kaçıyorum dahil mi_?

Hiç bir elitettan kaçmıyorum invullar bilhassa daha kolay etrafında koşarak kesiyorum onları dönmeden .

@Tempest 5m'lik gearla dh ile hiçbir şey yapamassın. En az bi 150k dps lazım act 3 için hızlı farmlamak için (ss ile ). Ben 167k dps dh ile rahat farmlıyordum ama dh illaki yatıyor barbar bu build ile full runda 1 kere yatmıyor .

http://img856.imageshack.us/img856/5733/barbar3.jpg

Ayak üstü birde diablo kestim :D

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=0iyqjhYO7GI
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=My1M8exS0fs
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=y7_Y4irSR3c

Cıbıl DH+5m=act3

Ya şöyle bir şey var. Gearın iyileştikçe barbarla oynamak gittikçe kolaylaşıyor. Ben barbarımla act 3 farmlarken göbeğimi kaşıyordum. Ama gear gerçekten iyiydi. (Artık değil. Para daha güzel geldi.) DH ile ise çok daha makul fiyatlara act3 farm yapılabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

act3 ü yapabilmek eğer tek seferlik geçebilmek anlamına geliyorsa bütün karakterlerle5me yapabilirsiniz zaten.

O videolardaki DH ile karşısına çıkacak 10 elitten 6-7 sini kesemez adam. Shieldi, fasti, mortarı, teleportu olmayan elite kesmek için 5me de gerek yok ver elime sadece bir silah sabaha kadar kitelayıp keseyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...