Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Barbarian, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

http://us.battle.net/d3/en/calculator/barbarian#afkiPR!ZYf!YZcYZb

önceki sayfalardaki weapon throw buildin biraz değişik versiyonu. çok rahat 5 stack azmodan farmlanabiliyor. diablo deneme fırsatım olmadı daha. bu arada bash yerine herhangi bi fury generator skill alınabilir gibi.

yüksek resist veya loh falan gerektirmemesi çok iyi. crit lazım ama biraz. bi de weapon throw costu 4-5 fury düşüren bi belt lazım, çok pahalı değil zaten.

yalnız frenzy + loh/ls gibi çok rahat hp dolduramıyorsunuz. bi de bu saate kadar hep melee oynadıysanız alışana kadar mortar biraz sıkıcı olabiliyor. onun dışında colossal golgor packleri falan frenzy buildten daha rahat kestiğimi söyleyebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

bi fark yok abi frenzy yerine weapon throwla vuruyorsun işte. critledikçe fury doluyor zaten. arada melee vurursun fury sıkıntısı olursa yada warcry. moltendir plaguedır yalan oluyor direk o çok iyi. mortara alışması zor biraz sadece. onun dışında pek bi sıkıntı yok. çok rahat kite herşeyi
Sosyal ağlarda paylaş

5 6 senedir foruma yazmıyodum dayanamadım yazayım :)
Aluriel hacı benim barbiyede ( dayak yiyen barbar olmaz anca barbie olur )bi el atsan :) musait oldugunda.
30k dps bufflu 1k 1.1k all res . 8k armor 25k can var act 2 canımdan bezdiriyor. bi dayak yemedigim goblin kaldı :)
Amonraokoth#2222
yada Apostrophes davet yolladım sana
Sosyal ağlarda paylaş

Apostrophes said:

Yarın Alu. hocam bir yardım edersen sevınırım pekı dps i nasıl taşıyacaz 40k lara hp hadi kolay dıyelım. Dps işi biraz zor gibime geliyor birde skill dagılımını yanlıs yapıyor olabılırız:D tahminim o yana da var :D

mevcut dps'in o kadar düşük değil act2 rahat yapılacak düzeyde,ben 25k ile hallediyordum yani en azından çile çektirecek seviyede olmuyordu.ya hp problemi yada skillerde problem var.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...