Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Item mod transferi ve set bonusları

Sam

Öne çıkan mesajlar

şimdi sorum şu:

bm eldiven modlarını rakata eldivene geçirince halen rakata eldiven set bonusu kalıyor üzerinde sanırım? çünkü sadece 1.2 ile yeni gelen setlerin plating'inin set bonusunu taşıyabileceğini söylemişlerdi.

1000 comm havaya uçmasın diye yine de sormak istedim, deneyen olduysa şayet.
Sosyal ağlarda paylaş

Set bonusları armoringte evet. Armoringi BM'den geçirirsen, set bonusunu da aktarabilirsin. Bu arada modlanmış eski itemlar yalan oldu. GTN'den aldığım modlar, Agent pvp itemlarından çıkarıp, taktığım mod/enhancementlara bile expertise bonusu gelmemiş. Şuan full BM set ile 867 expertise'i geçemiyorum. Hiç kullanmadığım tank setinde 1.1k küsür expertise var.
Sosyal ağlarda paylaş

set bonusları sadece yeni tier pve ve war hero setlerde armoring ile taşıyabilirsin
eski bm/rakata setlerde set bonus armoringe bağlı değil taşıyamazsın
set bonuslarına göre taşı mesela 4set bonus dandikse 3 parça taşı augmented eşya yapıp, kalan 2 parça eski kullan.
Sosyal ağlarda paylaş

pvp ve pve setlerinin 2 parça bonuslarını birarada kullanmak istiyorum, augment'li turuncu shell yaptırmak için dediğin gibi war hero ve campaign almayı bekleyeceğim ama daha bayağı var o vakte kadar.

şimdi geçici olarak rakata bonusu veren parçalara expertise koymak için yukarıda yazdığım gibi bir formül düşündüm.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...