Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyun Cinematicleri

Lancelion

Öne çıkan mesajlar

-belki- bulabilmen mümkün.
oyunun bir film klasörü olacak, o klasördeki formatı, googleda ararsan birşeyler bulma imkanın var.
misal: kkk formatı diyelim.
kkk 2 avi
kkk to avi
kkk 2 mpg
kkk to mpeg.. vs
gibi biçimlerde google.com'da ararsan bir program bulma ihtimalin var.

ancak dis'in dediği gibi her oyun farklı bir format kullanıyor, bulman çok zor[signature][hline]I fear no enemy!
I fear not death!
For the khala is my strength!
En Taro Adun!
Sosyal ağlarda paylaş

fraps diye bir program vardı onla çekebilirsin ama iş bittiğinde deli gibi yer kaplıyor o yüzden pek kullanışlı değil sen yinede bi dene..hata bi topic oalcaktı bu konu ile ilgili..[signature][hline]Apache, 26 Ağustos 2004 00:09 tarihinde demiş ki:
bende akrabalarıma selam gönderiyorum bu thread aracılıglya
Sosyal ağlarda paylaş

aah ah olsa.. myth serisinin cinematiclerini ctrl + ile izlemek zor oluyor.. :)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jaan, 22 Ekim 2004 23:15 tarihinde demiş ki:
warhammer 40k dawn of war un açılışındaki video gelmiş geçmiş en iyi oyun videosudur diyebilirim.

ben de katılıyorum buna[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...