Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fazıl Say hangi kerhanede dünyaya geldi

nutella yerim

Öne çıkan mesajlar

Myshkin said:

Hiç mi koca herif oldun diyen büyüğünüz olmadı. Hiç mi köylerde kocasına herif diyen kadın görmediniz, hiç mi film izlemediniz nasıl iş anlamıyorum ki. Saygılı bir kelime olmayabilir de hakaret değil yani.

kim ki bu çetintaş? babamın oğlu mu? verilecek örnek bu mudur?

sokaktan geçen 70'lik dede dese gene ağzının payını veririm, hayatta olan iki kişi var şu lafı deyip de yanına bırakacağım. geri kalanı rahmetli oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

myshkin tekrar tekrar yazmiyim önceki sayfadaki semi-wotumda herifin ne zaman tahrik edici olmadığını bi güzel anlattım. senin örneklerin de o durumlara giriyor zaten.

*edit: hakaret demeyelim de tahrik edici diyelim. önceki mesaja da uysun.
Sosyal ağlarda paylaş

cezasını çekti ne lol, banane? gelmiş dakika bir, gol bir. adabıyla konuşmazsa ben de cevabını veririm. kim haklı buluyor kim bulmuyor önemi yok, zaten forumda hak verildiğim örnek azdır. hakka değil, tarafa bakan bir toplumuz ne de olsa.
Sosyal ağlarda paylaş

hamsilipilav said:

ohyeah said:

Akplinin dediği saçmalık da Ömer Hayyam kimdir yav? Sufiliğin daha ilk basamaklarından geri dönen, şarap düşkünü ve dünyevi düşkünlüklerinden dolayı yapamadıklarına yazıp söven bir adamdan bahsediyoruz. Helal valla

bu ohyeah çok yetersiz ya throine bile daha iyi

Okumazsın olur bide sıkıntı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

ohyeah said:

hamsilipilav said:

ohyeah said:

Akplinin dediği saçmalık da Ömer Hayyam kimdir yav? Sufiliğin daha ilk basamaklarından geri dönen, şarap düşkünü ve dünyevi düşkünlüklerinden dolayı yapamadıklarına yazıp söven bir adamdan bahsediyoruz. Helal valla

Biraz daha çalış throineden biraz yardım al zamanla olur.

@konu
Bir de Fazıl Say aptalın önde gideni. Söyledikleri, dengesizlikleri vb. için demiyorum, sanatçının az kırık olanı makbuldür zaten.
Bu memlekette durduğu için aptal, ne işi var anten git New York'ta Paris'te yaşa. Hatta giderken "sizin patronu olduğunuz yönettiğiniz kerhanede doğdum" de. Anlayan anlar.
Sosyal ağlarda paylaş

diyemezsin demiyorum, hakaret demem de tam kelimenin anlamını taşımadı belki. edepsizlik, densizlik denebilir herhalde. şikayet etmedim zaten bu nedenle. lafını iade ettim. bundan sonra da ne diyorsa aynen misillemesini yapacağım, banlanınca aynen hesap açıp gelinen forumda aylarca lobi yapmaktan sıkıldım.
Sosyal ağlarda paylaş

Pirvan said:

ohyeah said:

hamsilipilav said:

ohyeah said:

Biraz daha çalış throineden biraz yardım al zamanla olur.

Bir de Fazıl Say aptalın önde gideni. Söyledikleri, dengesizlikleri vb. için demiyorum, sanatçının az kırık olanı makbuldür zaten.
Bu memlekette durduğu için aptal, ne işi var anten git New York'ta Paris'te yaşa. Hatta giderken "sizin partonu olduğunuz yönettiğiniz kerhanede doğdum" de. Anlayan anlar.

Ok
Sosyal ağlarda paylaş

throine said:

post atmadığım halde iki de bir postlarda nickim geçip duruyor. :D işiniz gücünüz yok mu gidin yatın olm. ahaha

Forumda bu tarz olaylar yeni başladı herhalde. Kendi fikirleri dışında bişey söyleyen insanlar ya gerici ya anlamıyor. Kendileri einstein zaten

Ama durun şeriat geliyordu değil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

lan ne şeriatı? ömer hayyam'a bile laf uzatan adamlar fazıl say'a uzatmış çok mu? bunlar ne sanattan anlar ne edebiyattan ne müzikten ne operadan ne tiyatrodan. şeriat gelsin artık ben vallaha istiyorum. türkiye'den kaçabileceksem gelmeden vallaha gelsin. gelsinde şeriat altında yaşasınlar. daha iyisini haketmiyorlar çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

hamsilipilav said:

lan ne şeriatı? ömer hayyam'a bile laf uzatan adamlar fazıl say'a uzatmış çok mu? bunlar ne sanattan anlar ne edebiyattan ne müzikten ne operadan ne tiyatrodan. şeriat gelsin artık ben vallaha istiyorum. türkiye'den kaçabileceksem gelmeden vallaha gelsin. gelsinde şeriat altında yaşasınlar. daha iyisini haketmiyorlar çünkü.

Ömer hayyam kim? Burada Allahtan başlayıp peygamberlere kadar laf eden, yeri gelince küfreden adamlar var. Bunların konuşunca ses yok ömer hayyama laf edince mi var? İyiymiş
Sosyal ağlarda paylaş

ohyeah said:

hamsilipilav said:

Ömer hayyam kim? Burada Allahtan başlayıp peygamberlere kadar laf eden, yeri gelince küfreden adamlar var. Bunların konuşunca ses yok ömer hayyama laf edince mi var? İyiymiş

Ömer Hayyam, Allah ve peygamberlerden daha değerli bir kişi çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...