Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eşcinsellik

yildirimokur

Öne çıkan mesajlar

Katibim said:

Daemir said:

Allah'ın insanları eşcinsel yaratmayacağı düşüncesine sahip insana sormak lazım engelli, sendromlu doğan çocukları kim yaratıyor? Hepsi mi akraba evliliği diyerek de vereceği muhtemel cevabı ağzına tıkamak gerek.

Üstte denildiği gibi psikoloji bilimi artık eşcinselliği hastalık olarak görmüyor. Ama sadece bir tercih midir?

Hormonların etkisi olduğu, küçük yaşta uğranılan cinsel istismarın da eşcinselliğe yol açan etkilerden biri olduğu biliniyor.
Hormonların etkisi konusunda da sıkıntı var. Eşcinsel kişi, benim hormonum ben eşcinsel olduğum için böyle diyor. Ama hormonsal bozukluluk nedeniyle eşcinsel olunduğunu iddia edenler de var.

Çevresel etkileri, kişinin sosyal ilişkileri ve düşünce şeklinin de eşcinsellik 'tercihi' nde rol oynamaması mümkün değil.

Tercihin özgür ve bazı etkiler(hormonlar, başkalarının baskısı, küçükken yaşanılanlar vs.) olmaksızın verildiği durumlar var mı bilemiyorum. Ama bu etkilerle oluşturulacak denklemdeki birden fazla etkenin bozulmasının eşcinselliğe yol açtığı ortada.

e sen gidipte amcanın kızıyla evlenirsen dayının oğluyla evlenirsen çocuğun özürlü olması çok doğal bunda anormal bişey yok suçu allahın üzerine atma

Ha bide benim bizzat gördüğüm çocuğun doğumuna kadar 1 kere bile ultrasona girmemiş analar var bunlarıda unutmayalım

Eşcinsellik konusunda çok sert tavırlarım vardır ve eşcinselliği kesin bir dille red ediyorum

Bakın ben allah derim sizler doğanın kanunu dersiniz ama bir insan erkek vvücuduna sahipse erkek kız vücuduna sahipse kız olarak dünyaya gelmiştir. Ve kimse varlığını inkar edemez ve varoluşunu değiştiremezz bunu da unutmayın

Ha senin çocuğun daha küçükken (erkek çocuk) bez bebeklerle oynuyorsa ve makyaj yapmaya özeniyorsa bunda arkadaş çevresinin ve anne babanın bir problemi vardır.

ve şunuda unutmayalım allahın yarattığına karşı gelirseniz onun yarattığını inkar edersiniz sonunuz korkunç olur... (Bkz geçmişte eşcinsellerin başına gelenler )

ha siz allaha inanmıyorsanız benim allah dediğim yere kendi inandığınız şeyi koyun...

Eşcinsellik bana göre tedavi edilebilir bir hastalıktır.

iste tam bir erkek.
Sosyal ağlarda paylaş

Simdi burda arkadan almayi seven erkekleri yargilamaya baslayacaksaniz, ayak yalayan, kendini naylona sardiran, memesini isirtan, suratina iseten insanlari da tartisalim. Ha derseniz kimsenin yatak odasi, fetisi beni ilgilendirmez o zaman abuk sabuk konusmayi kesiceksiniz.

Bu allah da amma bob ross'a benziyo. Agac doga börtü böcek muhtesem, is insan cizmeye gelince bi boku becerememis baksana hepsinde ayri bi kusur var.
Sosyal ağlarda paylaş

Katibim said:
yaratan seni hayvanlardan ayırmak için kullanasın diye akıl vermiş kendisini inkar edesin diye değil ;)

Katibim said:
2 travestinin bursa çocuğuyum ben heryerde s.... lafını hatırlatırım.... Ha bu adamlar doğuştan böyle yaratılmış allah onları bu iş için yaratmış.....

allah duysa çarpar lan, ayıp
Sosyal ağlarda paylaş

Bence tamamen hormonlarla alakalı ve çevrenin pek etkisi olmayan bi hastalıktır. Çevre anca saklama veya açıkça yaşayabilme noktasında etkileyici faktördür. Şu hikaye ile bu tezi kanun haline getirebiliriz bence. Brie true story bu durumu başka bir şekilde açıklayamıyorum. :) gerçi hetero bi kızı da lezbiyen yapar heralde bu kız. Yine patladı tez. :( bu saatte anca bu kadar saçmalayabiliyorum. Yatiim bari.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...