Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eşcinsellik

yildirimokur

Öne çıkan mesajlar

Doğuştan mı gelir ? Yoksa, çevre faktörlerinin etkisiyle mi oluşur ? Bugün, 2 iş arkadaşımla baya bi tartıştık, tipler , (imam Hatip mezunu biri) Allah'ın insanları böyle yaratmayacağını düşündüğü için, sonradan oluşan bi durum olduğunu savunuyor. Ben ise hormonal bi takım bozuklukların buna yol açabileciğini söylüyorum. Doğuştan geni bozuk olabilir diyorum. Adamı ikna edemiyorum. En son, "Sen Allah'a inanmıyor musun'a" geliyor tartışma. Pehhh.. ne diyim ben bu adama !
Sosyal ağlarda paylaş

sunthewhich said:

"Ve yaz olunca avretlere meylet, kışın oğlanlara ki, sağlık ve esenlik içinde olasın. Çünkü oğlan teni sıcaktır, yazın iki sıcak bir araya gelirse sağlığa zarar verir. Ve avret teni soğuktur, kışın iki soğuk bir araya gelirse teni kurutur"

oha daha dun gece bundan bahsediyoduk kiz arkadasimla. uzun tartismalar sonucunda biz hastalik olduguna karar verdik.

evet soz sende birand.
Sosyal ağlarda paylaş

geçenlerde mekandan çıkıyoruz. kızın birinin çantası var kolumda, diğer kız da eşcinsellerle muhabbet ediyor. kafa zaten 3 milyon. yaklaştım böyle içerdekini beklerken zaman geçsin diye ama fazla yüzgöz de olmak istemiyorum.

bizim kız 2 kişiyle konuşuyo falan ama kafam baya iyi yani hatırlamıyorum o konuşmaları. dip dibeyiz zaten öteki yanaştı yanıma,

ne o çanta takmışız :) dedi.
içimden sçştık a... dedim. yok kız içerde işte onu bekliyorum falan falan..
yeme beni dedi.
DEDİM NOLUYORLAN YOKUA YOKÖYLŞE BİŞEY.

sonra 2-3 dakika konuştuk. hatırlamıyorum. yavşamış olabilirler. bir ara yakışır vs gibi bir laf geçti konuşmada. böyle bi homofobikliğim depreşti tırstım. yoklanehah diye geçiştirdim falan.

AHAHAHA GAYLER YAZMIŞ. denmesin diye kimseye de anlatamadım. içimde kaldı.

demem o ki, hetero erkek yoktur az votka vardır sözü bu arkadaşlar için geçerli. yoksa ben gayet erkeksiyim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...