Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

shopto üyelik

nordlydian

Öne çıkan mesajlar

arkdaslar shopto ya bır turlu uye olamadım bılgılerımı gırıyorum kk tanıtıyorum parayıda cekıyor ancak sıteye gırmeye calıstıgımda boyle bır maıl adresı kayıtlı degıll dıyor. 4-5 dolarım gıttı bu yuzden acılen 4-5 tane oyun almam lazım. ne yapmalıyım ? HSBC kartım var yurt dısınada acık..
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

benim de şifremi kabul etmiyor, yenile diyor. Yenileme ekranına giriyorum soruyu cevaplıyorum, yanlış cevap diyor. Ama doğru olduğuna eminim,

aynı sorun bende de var işin ilginç yanı aynı mail ve bilgilerle tekrar tekrar üye olabılıyorum

aynen

cozumu bılen varsa lutfen yardım etsın ya da shopto kadar ucuz ve kargosu kalıtelı baska bır sıte onersın..
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
shopto dan nhl 12 sıparıs ettım takıplı, 5 gundur royal mail sitesinden traking numarasını girdiğim zaman su yazı cıkıyor ;

'' Your item, posted on 23/04/12 with reference xxxxxx has been received at our international mail centre and is being made ready for despatch overseas.''

normalde 1 gunde turkiye ye girmesi gerekmez mi urunun??
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
az önce bir oyun sipariş etmiştim pre-order olarak. şimdi onay ve kargo maili geldi fakat adresimi paypal hesabından yarım çekmiş yani adresim karakter limiti yüzünden son bir kaç kelimesi ki no falan yazan kısımda dahil çıkmadı. Sordum sorun olmaz biz paypal hesabınızda ne yazıyor isse ona göndeririz demişlerdi fakat bu son mailde de adres yarım çıkınca korktum. refund desem hiçbir işe yaramayan shopto hesabına yatıracak parayı ve yine aynı dert olacak ne yapmam lazım yoksa gelir mi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...