Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evrim kesinlikle yoktur

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

Max Planck'ın dediği gibi bilim varolan nesle yeni fikirleri kabul ettirerek zafer kazanamaz, anca varolan nesil öldükten sonra yeni gelen nesil bu fikre alışkın olacağı için kabullenir, bu şekilde zafer kazanır.

Ama bunun gibi gençler çıkıyor hala, yani eğitim berbat halde. Dindar gençlik hedefinde olduğumuz sürece yerimizde saymaya daha çok devam ederiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Yani modifikasyondur, mutasyondur, bilimsel teori-kanun ne demektir hepsi anlatılıyor liselerde adam gibi, en azından benim lisemde anlatılıyordu ama millet hala kalkıp hocam evrim teorisi gerçek değil neden öğreniyoruz, newton teorisi çöktü artık einstein ı kullanmıyor muyuz falan diyor. Yanlış nerde hakkaten bilmiyorum, ezbercilik desen de bir yere kadar açıklıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Fen lisesi mezunuyum, din dersinde hoca, evrim yoktur diye anlatıyor. Yok efendim, bir atın bacağı 10 milyon yılda evrimleşmiştir, atın 4 bacağı var 40 milyon yıl falan demişti. Binlerce at var, yani hepsinin evrimleşmesi için yeterli süre yok demeye çalışıyor. Hala aklımda :D, acayip gülmüştük.

edit: neyse çok yazdım.
Sosyal ağlarda paylaş

seigen said:

Fen lisesi mezunuyum, din dersinde hoca, evrim yoktur diye anlatıyor. Yok efendim, bir atın bacağı 10 milyon yılda evrimleşmiştir, atın 4 bacağı var 40 milyon yıl falan demişti. Binlerce at var, yani hepsinin evrimleşmesi için yeterli süre yok demeye çalışıyor. Hala aklımda :D, acayip gülmüştük.

ahahah adam evrilememis daha haberi yok
Sosyal ağlarda paylaş

Nekro said:

seigen said:

ahahah adam evrilememis daha haberi yok

öss hazırlıkta açı dershanesine gidiyordum.biyoloji hocası evrimi anlatmamıştı, bu günaha giremem diye.sınavda çıkarsa da günahı benim boynuma demişti.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...