Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CHP'li vekilin uyuşturucusu

mulgear6

Öne çıkan mesajlar

7thBreath said:

fede said:

7thBreath said:

kullandıklarını itiraf eden arkadaşlar, suçunuzu da itiraf etmiş oluyorsunuz haberiniz olsun.

yasalara göre yani.

bu da yanlış

madde 191

(1) Kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın alan, kabul eden veya bulunduran kişi, bir yıldan iki yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.
Sosyal ağlarda paylaş

kavurma said:

Ağır saçmalanmış çoğu postta, evrensel olarak esrarın zararlı olduğu gerçeği var mı? var. Olay bitmiştir. Esrarın sigaradan daha zararlı olduğunu söyleyenlerde klişeleşmiş rakı iç sigara içme tavırları görüyorum. Yapacak birşey yok bu meret bağımlılık yapmadığı bu kadar talibi var topuna 10 lira ödetebiliyor yani. Ayrıca sigarasız saf içiyorum diyeniniz de tatava. Gidişat uyuşturucuya teşviğe doğru kaymaya başlamış konunun kilitlenmesini talep ediyorum.

Myshkin said:

Saçma sapan şeyler yaz.

Cevap verenlere uyuşturucuya özendiriyorsunuz de.
Sosyal ağlarda paylaş

"nutella yerim" said:

evrensel olarak kola nın da zararlı oldugu gercegi var.hatta kırmızı et de 30 undan sonra pek önermiyor uzmanlar.

Kırmızı etin içinde gerek etin kendisinden kaynaklı gerek hayvan kanı vs. falan olsun kanserojen madde var. Kızartma usulüne göre kanserojen madde çıkartabiliyor. Evrensel olarak kırmızı et zararlı mı? Öyleyse olay bitmiştir sdf.

edit: güncelleyeceğime yeni post atmışım :/
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

7thBreath said:

fede said:

7thBreath said:

kullandıklarını itiraf eden arkadaşlar, suçunuzu da itiraf etmiş oluyorsunuz haberiniz olsun.

yasalara göre yani.

bu da yanlış

madde 191

(1) Kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın alan, kabul eden veya bulunduran kişi, bir yıldan iki yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

Maddenin cinsine göre değişir cezası ama ilk yakalanışta eğer satıcı veya aracı değilsen denetimli serbestlik alırsın, en kötü ihtimal yanında tedavi de verirler. Ayda bir işersin + psikologla görüşürsün araştırma ödevi filan verir sana uyuşturucunun zararları hakkında.
Sosyal ağlarda paylaş

kavurma said:

Ağır saçmalanmış çoğu postta, evrensel olarak esrarın zararlı olduğu gerçeği var mı? var. Olay bitmiştir.

sigaranın marijuanadan zararlı olduğu gerçeği de var. olay orda da bitiyor.

kavurma said:

Gidişat uyuşturucuya teşviğe doğru kaymaya başlamış konunun kilitlenmesini talep ediyorum.

uyuşturucuya teşvik diyip tehdit etmek de güzelmiş heh,
bişiyi teşvik ettiğimiz yok, sigara gibi yasallaştırılsın diyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...