Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iphone 4 vd iphone 4s

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar kusura bakmayın aramada direk böyle bir başlık bulamadım, eğer önceden açıldıysa özür diliyorum.

İnternette bazı değerlendirmelere bakıyorum ama burada kullananların direk düşüncelerini merak ediyorum :)

(adı batasıca) Samsung Wave'im artık iflah olmayacak gibi gözüktüğünden kafam rahat olsun diye iphone 4s'e mi yönelsem diyorum.

Direk cihaz olarak garantili satin alma imkanımız Türkiye'de var mı? Ekşisözlükte falan hep yurtdışında getirtiyoruz demişler emin olamadım.

Sözleşmeli tarifelere baktığımda en ucuzları 145 tl x 24 ay civarıydı, abartılı geldi açıkçası.

Fikirler, öneriler nedir? Şarjı gerçekten dedikleri kadar az mı gidiyor?

Lütfen boş boş android övmeyin size göre gerçekten daha iyi olabilir ama istemiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

internet pakedi:500 mb ve data:2gb diye iki farklı ibare var Turkcell'in paketlerinde. İnternet pakedi ve data farkı ne ki?

Bir de şimdi mesela "Heryöne:1000dk Her Yöne:1000SMS Data:1GB" anlaşması ile aldım telefonu, sonradan bunların üzerine başka paket ya da kampanya ekletme şansım var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

kamera olarak baya başarılı
fotosu çok süper
ışıkta aşırı süper özellikle

vidyo olarak o kadar da kaliteli değil 1080p olmasına rağmen

pil ömrü olarak azıcık oyun oynıyım wirelessda takılıyım dersen günü anca çıkartıyo alet
gerçi 5.1 update'i gelmiş pil ömrü iyileşmiş diyodu açıklamasında henüz indirmedim bilemiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...