Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls Online

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

KingV said:

betayı oynamadığım için bilemiyorum da. söyleyin bana ne oynayacağız biz? yeni çıkan oyunların hepsi tadımlık. uzun soluklu oynayabileceğimiz hiçbir şey yok mu?

2013 un oyunu kesinlikle Wildstar , winter beta da uzun suredir oynuyorum, hersey yerinde.

star citizen var bir de.
Sosyal ağlarda paylaş

yazuach said:

@draedan

Abi ben hala combatın şokundayım ya asdgsdagds

Bide o combatla pvp yapacaz. Hemde rvr asdkjgdsgldsa yazık cidden yazık...

boyle bir combat'i nasil cikartirlar, release e 3 ay kala bunu nasil sunarlar, anlamis degilim, bir de beta verdiler millete, hani beta vermeseler cok meraktan oyunu alirdim, simdi 2 kurus vermem :D
Sosyal ağlarda paylaş

oyun tek kelimeyle f2p olsa bile patlayacak gibi bagiriyor.

bazen izledigimiz videolar yaniltiyor dicemde bunun hic artisi yok. ne kamera acisi, ne minimap olmayisi, haritanin esek kadar ekrani kaplamasi, combat, ui, grafikler..

hani tamam biz oyuncuyuz anlamayiz uretimden ama uretenler hicmi gormuyorlar ki ? acaba diyorum bunlar pc yi dusunmuyorlar pc ciler beta tester olsunlar aslinda biz konsolu dusunuyoruz mudur dertleri.

insallah open betasini kendim oynayinca daha guzel bir sonucla ayrilir ve alirim oyunu. yani mmosuz kalmaktansa en azindan bir seyleri oynamak isterim. tabii koru korune de degil. ben begensem 10000ler begenmesede olur np.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...