Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Weekend Pass Free Trial

Qui

Öne çıkan mesajlar

Serhatcan eğer sen GW2'nin o grafiklerle oynanabileceğini düşünüyorsan her ne içiyorsan bizede ver bizde dumanlanalım :)
Olur, o da 5-6 kişilik dungeon olur anca. MMO dünyasında grafik yalandır.
SWTOR/Aion/AOC vs. bu oyunlar çıktığında sen PVE bekliyorsan yine hayalcisin. WoW'u releaseden beri oynuyorum ve nası geliştiğini biliyoruz. Kıyas yapmayın artık yahu :)
Senin o GW2 işi yaş fantezi yapma :)
Sosyal ağlarda paylaş

Epeen mode a girmişiz iyicene
Armory linki diyorsun Invulon

Karşındaki insanında aynı oyunu oynmış olabilecegini düşün.

10 yıldır bu foruma katkı da bulunan biri ile konusuyorsun. Şu ana kadar çıkmış neredeyse her mmo yu oynayıp endgame raiding yaptım. Hemen savunmaya geçmişsin yok şunu kestim bunu yaptım diye. Gaming background arıyorsan yanlış kişiyle tartısıyorsun bunu Ultima Onlinedan tut Anarchy Online a kadar Horizons dan Eve Online a kadar oynadım ve biliyorum.

O yüzden dolayı birşey yazıyorsam emin ol ki senin kadar veya büyük ihtimal senden fazla deneyimim var. Nightmare mode bana göre de zor degil. Bioware de farkında aynı zamanda NM bitiren guild sayısı belli o yüzden gidipte normalde 2 boss kesipde easymode lol yazıp çıkmakla olmuyor.

Evet guild lideriyim. Black Dawn Syndicate 10 senelik bir guild kaç mmo da bulunmuş bir guild. Adam akıllı tepki istiyorsan katılımda bulun

Bak sıkıştırdıkda en azından agzından adam akıllı 2 laf cıktı
foruma katkıda bulunacaksan yazdıgın saçmalıkları kes ve sırf aşagıda yazdıgın kısımdaki gibi düşüncelerini yaz.

serhater said:

Swtor da hiçbir şey bilmeden girdiğim ev da sadece ancient pylon ve son bossta bir kaç wipe yiyerek bitirdim ki onlarda taktikleri anlayana kadar veya buglar yüzünden.heroic mode da cok az wipe yiyerek bitirdim ve ben küfür ederek oyunu bıraktım.Nightmare yapan arkdaslarımın dediklerine bakarsam iyi ki birakmışım ki hardmode dan hiçbir farkı yokmuş. Şimdi swtor endgame hakkında ki yorumum şu. Sunwell ve ulduar görmüş adam için swtor pve küfür gibi birşey.ne yenilik falan var, ne zevk var, ne zorluk var bildiğin bebeler balon diye endgame pve yapmışlar. yalnız flashpointler zevkli tam olması gerektigi gibi yalan yok, flashpointleri begendim
Sosyal ağlarda paylaş

Kevinromeo said:

Serhatcan eğer sen GW2'nin o grafiklerle oynanabileceğini düşünüyorsan her ne içiyorsan bizede ver bizde dumanlanalım :)
Olur, o da 5-6 kişilik dungeon olur anca. MMO dünyasında grafik yalandır.
SWTOR/Aion/AOC vs. bu oyunlar çıktığında sen PVE bekliyorsan yine hayalcisin. WoW'u releaseden beri oynuyorum ve nası geliştiğini biliyoruz. Kıyas yapmayın artık yahu :)
Senin o GW2 işi yaş fantezi yapma :)

ne alaka?ben o fightlarda grafiklerden mi bahsettim sadece boss fight nasıl olur onu gösterdim..ayrıca o grafiklerle oynanmışı var World pvp hatta. hem gw2 grafik bakımından bayaa kötü

yogscast
http://www.youtube.com/watch?v=VyMRoB8Xff8

IGN
http://www.youtube.com/watch?v=RVxeSAdHGdE

hala daha inanmazsan totalbiscuit videosu da var.Ona daha inanmazsan bu forumda guild wars 2 bölümü var bak bakalım o grafiklerle oynanıyor mu oynanmıyor mu

ayrıca invulon benim o guild master lafım sana değildi.sadece endgame görmemişsin dedin bende cevabını verdim.
Sosyal ağlarda paylaş

Siyasetle oyunu basıl bağdaştırırsınız. Oyunu beğenmeyenlerin devamlı eleştirmesine anlam veremiyorum. Gerçekten sevmediysen başka oyun oynarsın. Buraya devamlı takip edip oyun şöyle oyun böyle demenin ne anlamı var. İşi gücü olmayan kişiler bunu yapıyor demek. Sevdiğin oyunun forumuna girip yazını yazmalısınız.
Sosyal ağlarda paylaş

adamin dediginde anlasilmicak bisey yok, elestiri yapmayi bilmeyen hic yapmasin kendisini aptal konumuna dusurmesin.

oyunu sevmiyen sevmesin su su nedenlerden oyun kotudur bana gore degildir desin yolunu alsin, ama yok buraya her saat basi gelipte "malsiniz olm siz bu oyunu oynuyosunuz hala" gibilerinden atar yapmaya calisan issiz evde kalmis tipleride forumda barindirmamak lazim tabi seviyeyi dusuruyo.

dedigim sadece sw icin degil butun oyunlar icin gecerlidir.
Sosyal ağlarda paylaş

Raid yapmamış adam gelipte buraya bu oyunun raidi beş para etmez derse, oynadığı classın hakkını veremeyen adam gelipte buraya balans yok derse, elma ile armutu, wow ile toru karşılaştırıp, yüksek tuttuğu beklentisini karşılayamadı diye oynayanların foruma yazdıkları her güzel şeyi kötülemeye çalışırsa, biz o adamın adını patiboyda koyarız, yetoda koyarız, haterda koyarız.

Eleştiri? En önemli ve katı eleştirileri zaten oynayanlar oyunun ilk gününden beri yapıyor. Şöyle bir mesajları karıştırın. Daha Illum neresi bilinmiyorken ilumdaki sıkıntıları biz oynayanlar yazdık. TORda ne raid var nedir nasıldır daha bilinmeden raidlerdeki bugları, yanlışları yine ilk oynayanlar yazdı. Çünkü bir tek oynayanlar yazabilir, oynamayanlar ancak hate mesajı yazabilirler. Şuanda bu bölümün haterları hiç bir şekilde oyuna eleştiride bulunamazlar. Çünkü artık oynamıyorlar. Yapacakları eleştirilerin bazıları çoktan mazii oldu. Onlar ancak gg bioware, ea sucks filan yazabilirler. Oyundaki hataları ve eksikleri ancak yine oynayanlar yazabilir.

Bu yüzdendir ki oyunu bırakmışların eleştirilerine eleştiri değil hate mesajları olarak bakılır. Oyunu beğenmezsin, sevmezsin yazarsın mesajını, bırakırsın oyununuda. Eyvallah. Kimsenin lafı olmaz. Lafı olanın ağzınada lafı tüm forumca tıkarız. Ama hergün gelipte, her saat gelipte bir insanın oyunu neden bıraktığını yazması, neden sevmediğini yazması çok ilginç ve üstüne kafa yorulması gereken birşey.

Oyunu sevmediğinizi anlatmak için bir kere mesaj yazmanız yeter li olmuyor mu? Merak etmeyin attığınız mesajları benim gibi takip edenler okuyorlar zaten. Bir kerede de anlayabiliriz, çok şükür.

Ve zaten.. anladık daaa
Sosyal ağlarda paylaş

Invulon said:

sam istiyorsan friend invite gonderebiirim 2 tane kalmisti elimde

sağol invu da ben hesap açmıştım, (betaya katılma niyetiyle ama beceremeyip bırakmıştım öyle) sanırım önceden hesap açılmışsa friend trial işlemiyormuş gibi birşey yazmışlar sitenin faq'ında. karışık yapmışlar tam anlayamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

meh geç farkettim, indir indir bitmiyor tabii. :/ neyse arcane bayağı bastırıyordu almam için, fırsattan istifade bir deneyeyim bari. :)

ilk satışı yapan tunaydı zaten
bu arada bayar seni bu oyun boşuna zaman harcama bence
pvpsi baya keyifsiz gelecektir sana
Sosyal ağlarda paylaş

Tuna birakti demislerdi tekrar basladıgını bilmiyordum.

pvpsi buyuk ihtimal sana pek keyif vermeyecek ama seslendirme falan harika oyunda o konuda baya keyif alirsin.
hatta mmo yerine single yapsalar baya guzel bir oyun cikarmis ama yari mmo yari single olunca adeta bir ucube olmus.
Sosyal ağlarda paylaş

valla hiç bırakmadı bildiğim. feridun'un mezarındaydı sanırım, benim eski war guildlerim orada başlamıştı.

trooper oynuyorum da hoşuma gitti class quest'ler, sıkmadı hiç. cidden kotor 3-4-5 diye arka arkaya çıkarsalarmış keşke lol.
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 11-13 arası yardırdım wz'lerde, anlam veremedim. devamlı ilk 3-5'te filan dmg list'te heh. PVP'DE İYİ SINIF MI SEÇTİM ACABA?!!

bitene kadar uyanıkken gözümü kırpmadan oynayacağım, sıkmamışsa alabilirim sanıyorum. :)

spark siz feridun'un mozolesindeydiniz değil mi arcane'le? yanlış yerde açmış olmıyım heh.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...