Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu kız elektro gitara hakaret

tarkandakiahtapot

Öne çıkan mesajlar

açtığın her topiği farklı bir niyetle açtığını, hepsinde farklı profil çizmeye çalıştığını söylüyorsun, sonra da bana paranoyak diyosun.

forumun da çizgisini kendi istediğin şekilde anlamışsın, o sadece garbage kısmında öyle.

bana da garbage'da bu kadar uzun yazdırdın ya, seni takdir ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

stimpak said:

açtığın her topiği farklı bir niyetle açtığını, hepsinde farklı profil çizmeye çalıştığını söylüyorsun, sonra da bana paranoyak diyosun.

forumun da çizgisini kendi istediğin şekilde anlamışsın, o sadece garbage kısmında öyle.

bana da garbage'da bu kadar uzun yazdırdın ya, seni takdir ediyorum.
1-) okuduğunu idrak edemiyorsun.

2-) yok öyle bir şey.

3-) en az benim kadar boşsun.
Sosyal ağlarda paylaş

vallahi bilemiyorum orasını artık. throine'in bir topicte 5-6 kez bu leadman arkadaşlar diye üstüne basa basa söylemesinin iyi niyetli bir yanını göremiyorum.

bu forumda şamar oğlanı bulunca iyi geyik dönüyor ama bu kadar da abartılmaz, bu kadar da iki yüzlü olunmaz. karakter yoksunu millet.
Sosyal ağlarda paylaş

tarkandakiahtapot said:

vallahi bilemiyorum orasını artık. throine'in bir topicte 5-6 kez bu leadman arkadaşlar diye üstüne basa basa söylemesinin iyi niyetli bir yanını göremiyorum.

bu forumda şamar oğlanı bulunca iyi geyik dönüyor ama bu kadar da abartılmaz, bu kadar da iki yüzlü olunmaz. karakter yoksunu millet.

Evet benim için Leadman'sın hep öyle kalacaksın.

Leadman ile ilk yörünge dışına çıktığın gün hemen paticiktekiler şöyle böyle diye saydırmıştın kendi sitenden. WOT döşemiştin. Yine buna benzer şeyler söyleyip durmuştun forumu alın başınıza çalın anlamında.

Buna rağmen şu an 3. acc'ı bu. Kaçıncı acc olursa olsun istediğin kadar gel umrumda değil benim hiç ilgilendirmez. Böyle ilgi manyağı olarak takıldığın sürece evet yeri geldiğinde testis geçicem. Belki böyle stress atıyorum kime ne ki? Malzeme vermeyin siz de çok mu zor verdiğiniz sözde durmak?
Kaç yaşında adamsın burada hala ilkokul bebesi gibi ağlayıp duruyorsun.

Zaybird diye biri vardı belki hatırlarsın. Tam loserın tekiydi öyle böyle değil bildiğin gerçek bir loserdı kendisi.
Hatırlayan olur en son sayfalarca burada herkese küfür edip kendini siteden uçurttu bir kaç ay önce. Güya gelmemek üzere gidiyordu.

Tahmin et ne oldu? Bizim loser Zaybird yeni acc ile mutlu mesut takılıyor şu an.

Ben bu ve bunun gibi adamların geyiğini de yaparım, şamar oğlanı da ilan ederim. Herkes eder. Kusura bakma.
Sosyal ağlarda paylaş

tarkandakiahtapot said:

iyi de ben bu forumun üslubunu biliyorum, insanların ne amaçla yazdıklarını biliyorum. ki bu doğrultuda ben de çok fazla yapıyorum burada bana yapılanları. forumun olayı bu yani, ben de kabullendiğim için yazılanları umursamadan herkes gibi davranıyorum.

bu forumu hiçbir zaman ciddiye almıyorum, özellikle garbage bölümünde. kültürlü insanlardan kurulu bir yer ama forumun yüzde 70'i falan çöp direkt. bazı ciddi konularda güzel fikirler olabiliyor sadece.

sen çok yanlış anlamışsın ki zaten buradaki zamanın da dolmuş. daha fazla kendini yerin dibine sokmadan git derim. iki takma ismin arkasına sığındığın için kafan rahat sanıyosun da ileride kendin çekersin acısını ben ne salakmışım diye, bize giren çıkan olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

kendimi yerin dibine soktuğum falan yok.

sizleri tanımıyorum, sizler de beni tanımıyorsunuz. sizlerle asla yüzyüze bakmayacağız. bu yüzden bu foruma yazarken her zaman rahat yazıyorum.

forumda bir leadman vardı şöyle böyle bir adamdı diye kimseye sosyal hayatınızda anlatacak değilsiniz, anlatsanız bile karşınızdaki beni tanıyacak değil. o yüzden forum içinde birilerinin gözünde küçük düşmek pek de problem değil. nedir ki yani... paticik'teki kıçı kırık kojiroh dalga geçmiş, buna mı yanayım.
Sosyal ağlarda paylaş

throine said:

Ben bu ve bunun gibi adamların geyiğini de yaparım, şamar oğlanı da ilan ederim. Herkes eder. Kusura bakma.
bak gördün mü, sen de benim söylediklerimi kabul ettin. forumun olayı bu. böyle leş bir yer burası işte ama şamar oğlanı olmadığın sürece eğlendiriyor. ben de yeri geldi eğlendim, yeri geldi sinirlendim ama yapacak bir şey yok. boş vaktimi değerlendiriyorum burada, hepsi bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...