Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SWTOR 1.1.5 PvP Güncellemeleri

Qahlel

Öne çıkan mesajlar

said:
1.1.5 güncellemesiyle birlikte 1.2 büyük güncellemesi öncesi PvP'deki son değişiklikler yapıldı. Güncellemelere bakalım:

Healer'lar artık Warzone'da healledikleri oyuncular düşman öldürdüklerinde kendileri öldürmüş gibi istatistik alacaklar.
Healer'lara insanları Heal'leyin adam öldürmekle uğraşmayın diyor.
Üzerinde DoT olan oyuncular artık Warzone objektiflerini etkinleştirmeye çalıştıklarında bu DoTlar tarafından engellenemeyecek.
Ölürken düşman üzerinde DoT bırakmak artık onları engellemeyecek.
Battlemaster Commendation ve Champion Commendation'lar PvP satıcılarından Warzone Commendation ve Mercenary Commendation ile alınabilecek.
Şans faktörünü biraz daha düşürüyor ve Battlemaster armor/weaponlarını almayı kolaylaştırıyorlar.
Warzone'lardan alınan toplam Valor arttırıldı.
1.2'de Valor Rank'ler anlamsız olacak. Sadece Prestij mahiyeti taşıyacaklar. Ama 1.2 gelmeden herkesin Battlemaster olmuş olmasına çalışıyorlar.
Artık Warzone sırasında kazanılan her madalya 500 Valor ve 10 Warzone Commendation kazandıracak. En fazla 4 madalya ödül verecek.
9'dan fazla ortalama madalya alanların kazandıkları Warzone Commendation sayısı düştü ama daha az kazananlarınki arttırıldı. Ayrıca çok daha fazla Valor kazanılıyor bu sayede.
Warzone'da AFK olunduğu için atılma süresi 60 saniyeden 90 saniyeye çıkarıldı.
Yavaş PC'si olanların veya Warzone ortasında Warzone'a girenlerin kazayla Warzone'dan atılmasının önüne geçildi.
Alderaan Warzone'unda sizi savaş alanına taşıyan araçlara binmek için artık tıklayıp 3 saniye aktive etmek gerekiyor.
Çok kolay defans yapılabilen doğu ve batı'daki kulelerin defansı zorlaştı.
Ilum'da artık daha çok kişi öldürdükten sonra Valor kazanamama başlayacak ve bu Valor kazanamama daha kısa sürecek.
Ilum'da daha çabuk Valor kazanılacak.
Haftalık ve Günlük PvP adam öldürme görevleri artık Warzone'daki öldürmelerle kazanılacak.
Ilum'a gitmeye gerek kalmadı.

[/QUOTE]kaynak: http://www.avalonauxilium.com/index.php/mmo/swtor/item/23
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

ilum'a gitmeye gerek kalmadı ?

lord calypho'da oynuyorum. benim sunucumda republic'in ilum'daki durumu biraz içler acısı.

günlük/haftalık questlerin warzone'da da yapılabilmesi ardından republic'ler zaten az geldikleri ilum'a çok çok daha az geleceklerinden ilum'a gitmeye gerek kalmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

ilum da pvp olmuyordu ki zaten(lol serverında),republic tarafı ana base inden çıkamıyor genelde.Daracık bir yerde empire playerları ile karşılıklı bakışıyorlar.Üstüne üstlük 5-10 fps falan....

Weekly pvp questini geçtim dailyi yapmak bile işkence oluyor.son 2-3 haftadır durumu bilmiyorum ama değişen birşey olduğunu sanmıyorum.Ilum u toptan kaldırsalarda olurmuş yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Sanirim oyun gelistiricilerine cok daha iyi proje gelistiricilerinin ve planlamacilarin yardimci olmasi gerekiyor. Adamlar kod yazmaktan planlama yapamaz hale geliyor gibime gelmiyo degil.

Forum'a bi giriosun kazilyon tane iyi fikir var, denge saglayabilecek dusunceler var ama adamlar yapmiyor.

Bir bildikleri vardir herhalde diyorum ve kendime olan guvenimi bir kenara koyuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...