Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL | Fenerbahçe vs Galatasaray | 17 Mart - 20.00

EmenikeNiangSow

Öne çıkan mesajlar

Esh said:

ya nefret değil, lider kimse onu aşağı çekmeye çalışıyoruz (=

Yankı gözünü seveyim şampiyon mu olacaksınız? Şurda kazansak size avantaj, 2.lik kontenjanından şampiyonlar ligine katılma şansınız hala var.

İnşallah play-off da deplasman tribünü olur, şampiyonluğu da kadıköyde garantileyelim başka bir şey istemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

SeaGle said:

Aykut şampiyonluk elimizde demiş eheheheh
bunda yalan yok ki. 9'da 9 = şampiyonsun. hatta ligdeki son 3 maçtan birinde berabere kalıp playoff'ta 6'da 6 bile şampiyon. öyle dandik sistem.

He galatasarayda tum maclarini kaybetti ya hemen sampiyon oldunuz
Sosyal ağlarda paylaş

4Ever said:

fizban said:

SeaGle said:

Aykut şampiyonluk elimizde demiş eheheheh
bunda yalan yok ki. 9'da 9 = şampiyonsun. hatta ligdeki son 3 maçtan birinde berabere kalıp playoff'ta 6'da 6 bile şampiyon. öyle dandik sistem.

He galatasarayda tum maclarini kaybetti ya hemen sampiyon oldunuz
fenerbahce galatasarayla olan maclarını kazanınca galatasaray kaybetmis oluyor. mantık 101.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

derbi sonrası söylemek istediğim tek şey, aykut şu alex'in ilerde forvet oynadığı 4 3 3 sisteminden vazgeçtiği anda dünya çok daha güzel bi yer olucak.

Alex varken alexin oynayacagi sistem olmak zorunda. Son 10 senede bu tecrube edildi.

Takimin en cok gol atan adami alex en cok asist yapan adami alex. 10 senedir kazandirdigi derbi sayisi alex, kazandirdigI sampiyonluklar alex.

Alex sonrasi tufan, bu net
Sosyal ağlarda paylaş

http://spor.milliyet.com.tr/makaraya-bak-/spor/spordetay/18.03.2012/1516849/default.htm?utm_source=tribunn.com&utm_medium=urlshort

makaraların bozulduğu vs. belliydi zaten açılmamasından da şu aslan kuklası yüzünden iptal edildiyse iyi olmuş, ortalığı bayağı karıştırırdı.
Sosyal ağlarda paylaş

khala said:

Esh said:

ya nefret değil, lider kimse onu aşağı çekmeye çalışıyoruz (=

Yankı gözünü seveyim şampiyon mu olacaksınız? Şurda kazansak size avantaj, 2.lik kontenjanından şampiyonlar ligine katılma şansınız hala var.

İnşallah play-off da deplasman tribünü olur, şampiyonluğu da kadıköyde garantileyelim başka bir şey istemiyorum.

Playofta her maci kazanicaz, fener ve ts de gsyi yenecek, sampiyon olucaz :P
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

http://spor.milliyet.com.tr/makaraya-bak-/spor/spordetay/18.03.2012/1516849/default.htm?utm_source=tribunn.com&utm_medium=urlshort

makaraların bozulduğu vs. belliydi zaten açılmamasından da şu aslan kuklası yüzünden iptal edildiyse iyi olmuş, ortalığı bayağı karıştırırdı.

bizim bjk macında yaptıgımız kareografiden sonra baya bi kotu olacaktı, olmadıgı iyi olmus heh.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence Fener yatıp kalkıp şu an Playoff'a 9 puan farkla girmeye baksın.

Bakın olay sadece beraberlik değil. Fenerbahçe'nin yıllardır en büyük dayanağının, bu seneki puan kayıplarından sonraki en kolay bahanesinin yeav Kadıköy'de yener playoff'a hemen hemen eşit puanlarla gireriz'in çökmesi açısından bile, ben Fenerbahçe'nin kalan maçları pek kazanabileceğini düşünmüyorum açıkçası.
Çünkü bu sene içeride iki mucize gol bulmasına rağmen bile Galatasaray'ı yenemdiğini gördü Fener, bana geri kalan maçlarda full çekecez şampiyonuz demeyin, eminim Aykut ve futbolcular bile inanmıyor buna.

Ha olurda Fener şampiyon olursa eğer, LigTV binası basılır muhtemelen, seneye de playoff mlayoff kalkar.

Bu arada çetintaş bana hala playoff'un Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın olası eksi puan alma durumunda konulmadığını (sene başındaki hesapta) iddaa ediyorsa futboldan anlamıyorsun derim. Kaldı ki dediğimi tam okumamışsın.
Ligi 80 puanla bitirdi bir takım diyelim, playoff'a 40'la girmiyor musun. Playoff'ta potansiyel puan kaç? 18
Yani sen koskoca 34 haftada oynadığın maçların yarısı kadar puanı playoffta dağıtıyorsun neredeyse hiçe atıyorsun ligi saçmalık orada...
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

mokoko said:

derbi sonrası söylemek istediğim tek şey, aykut şu alex'in ilerde forvet oynadığı 4 3 3 sisteminden vazgeçtiği anda dünya çok daha güzel bi yer olucak.

Alex varken alexin oynayacagi sistem olmak zorunda. Son 10 senede bu tecrube edildi.

Takimin en cok gol atan adami alex en cok asist yapan adami alex. 10 senedir kazandirdigi derbi sayisi alex, kazandirdigI sampiyonluklar alex.

Alex sonrasi tufan, bu net

bende onu söylemeye çalışıyorum ztn. alex olduğu sürece 433 taktiği olmicak. o kesin. alex gider sora stoch sow dia forvet 3lüsü yaparsın. ama alex varken alex'in tek forvet arkasında oynadığı sistem dışında bişi oynatmamalı aykut. bide aykut çok net bi şekilde korkak bi td. oyuncularada bu korkalığı işlemiş adeta. stoch çıkıp selçuk girmesi falan çok net korkaklığı gösteriyo. hadi savunmacı adamları oyuna alıp gol yememeye çalışıosun bari doğru düzgün yap bunu. aykut şu taktiğe döndüğü anda gol yiyoruz abi. gol yemezsekte bu karşı takımın basiretsizliği oluyo. ben hiç çok çok iyi savunma yapıpta gol yemediğimizi görmedim bu taktikle.
Sosyal ağlarda paylaş

serdar bi pozisyonda direk ayak kırmaya yönelik makasa aldı bizim bi admaın bacağını. gökhan topla alakasız hakan balta'ya kafa attı. emre zaten malum. gs başka bir anadolu takımıyla maç yapıyor olsa 3 kırmızı kart da çıkmıştı, aynıları -olmaz da- fenerin başına gelse ülke çapında 1500 adet yeni ağlama duvarı inşa edilmişti.

hele gökhan, başka yerde efendi adam gibi ama yer saraçoğlu olunca ufacık boyuyla efelenmeler çirkef hareketler o hırs.. hakan balta'ya attığı kafa ile hatırlanacak bundan sonra. ayıp gerçekten, bu da fenerlilerin en çok sevdiği oyuncu işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...