Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL | Fenerbahçe vs Galatasaray | 17 Mart - 20.00

EmenikeNiangSow

Öne çıkan mesajlar

|Joker| said:

"Tatar Ramazan" said:

hayır yalan değil ki yazdığım hemen tepkimeye giriyorsunuz, açın izleyin spor programlarını naklen veriyorlar yani normal mi şimdiden bu kutlamalar?

Olsun onlar koskoca 20 dakika boyunca berabere kaldılar. Sevinecekler tabi. 12 sene bu kolay değil. Biraz daha yaklaştılar. 20 dakika beraberlik ne demek biliyor musun hocam sen? Koskoca 20 dakika breh breh..

su topici okudum da bastan sona en 10 mesajında falan bi 20dk diye ısrar etmissin. kimse de sallamamıs. ben sallamıs gibi yapayım bari tekrar yazma.

hangi 20dk bu? farklı bir mac mı seyrettin sen? cunku beraberlik golu 83. dk'da geldi de.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk 10 dakika + son 10 dakika diyor heralde.

neyse, aykut kocaman maçı kendi eliyle verdi. şundan kurtulamadı bu adam. yine de bu maçı almalıydık. olay sadece aykut'un oyuncu değişiklikleri falan değil. yedekte alternatif oyuncu yok.

kenarda sezer yok mesela, olsa o girecekti. serdar çok kötü bu sezon, çok seviyorum da çocuğu ama kötü. stoch'u çıkartınca dia'yı alsa bloklar arası uçurum daha da genişleyecekti. selçuk'tan bşaka oyuna alınabilecek adam yoktu yani.

neyse, olan oldu; biten bitti. gerçekten lig şampiyonluğunu hakeden galatasaray'ı kutlarım artık.

o kenardan küçük plastik direkleri atanlar da allahından bulsunlar, 2 maç ceza alıp bursa ve antalya maçlarını izleyemesinler de akılları bşalarına gelsin.
Sosyal ağlarda paylaş

chagy said:

Ancak bir şeyi atlıyorsunuz, play-off'ta fark illa 5 olacak diye bir kaide yok.

An itibari ile, GS 70 puan, FB 61...

Yani PLAY-OFF puan durumunda GS 35, FB 30,5 dan 31...

Sistemin saçmalığını anlamak için matematik uzmanı olmaya gerek yok.

Eğer GS çift, Fener tek puanla biterse fark 4, tersi durumda fark 5...

TV8'de bir yorumcu sanki yerçekimi kanununu bulmuş gibi bi coşkuyla bunu anlatmaya çalışıyordu, yeni keşfetmiş, dinleyem adamlardan biri de "olur mu öyle şey" yorumları yapıyordu, 1-2 hafta önce :)

Hala anlamıyo millet
Sosyal ağlarda paylaş

Benim bildiğim puan farkı için geçerli o yuvarlama olayı. Yani 9 puan farkla biterse 5 puan fark olacak. Sezon sonunda toplanan puanları yarıya indirip yuvarlama olayı olmaz.

Eğer benim düşündüğüm gibiyse (ki diğer türlüsü kabul edilemez) sezon sonunda kaç puan topladığının değil altındakine kaç puan fark attiğinin önemi var.
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerde 3 tane iyi adam vardı. Emre müthiş oynadı, bayağı atak kesti, en geriden bile top çıkardı. Alex her zamanki iyiliğinin yanısıra ilginç şekilde hırslıydı, defansa yardım edip top bile kaptı. Ve Ziegler belki de bu sezonun en iyi futbolunu oynadı bu maçta. Bunlara artık şans mı diyim ne diyeyim bilemedim iki müthiş gol de eklenince bayağı zorlandık haliyle.

GS'de herkes iyiydi. Emre Çolak biraz etkisizdi, bir de Engin 1-2 atağı öldürdü, onun dışında kötü yoktu takımda. İlla nokta atışı isim vermek lazımsa Selçuk, Elmander ve çıkana kadar Necati derim.

Şu defanstaki Kesimal galiba, tamam iyi defans da tam bir kasapmış onu gördük. Sarı kart gördüğü pozisyonda kırmızı bile gösterilebilirdi.

Tribünlere diyecek lafım yok. Bagetler, bayrak sopaları, bozuk paralar, cep telefonları gırla atıldı yine. Tek maçta 3 adamımızın kafası yarılıp iki tanesi de atılan maddelerden son anda kurtuluyorsa diyecek laf yok, "hayvanlar" demekten başka.

Hakem genel itibariyle maçın altından kalktı. Öyle çok kritik hatası falan olmadı.

Son pozisyonun gol olmaması artık Aziz'in sahaya gömdüğü muskalardan dolayı. Yoksa tek maçta hem atılan o 2 fantastik golün üstüne şunun olmamasının şansla açıklanması olamaz :)
Sosyal ağlarda paylaş

alakası yok

fenerde zico yokkende kadıkoyde yeniliyorduk biz

galatasaray iyi.eğer dün fenrbahçenin karşısında mustafa barış ayhan kadroları olsaydı maç min 5-0 biterdi

galatasaray iyi takım.maçtan kopmuyor.fenerin sucu yok biz iyiyz

aykut kocamanın stochu cıkarması eleştirildi

ama stoch eboueyi bi kere bile geçemedi.maç boyunca yoktu

dia da girse geçemezdi.selcugu soktu
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

alakası yok

fenerde zico yokkende kadıkoyde yeniliyorduk biz

galatasaray iyi.eğer dün fenrbahçenin karşısında mustafa barış ayhan kadroları olsaydı maç min 5-0 biterdi

galatasaray iyi takım.maçtan kopmuyor.fenerin sucu yok biz iyiyz

aykut kocamanın stochu cıkarması eleştirildi

ama stoch eboueyi bi kere bile geçemedi.maç boyunca yoktu

dia da girse geçemezdi.selcugu soktu

önemli olan geçmesi değildi ki, geçebilir gider vurur diye eboue'yi de geri de kitliyordu. belli başlı adamlar bu işe yarıyor işte,

almeida'nın varlığıyla dalga geçiyoruz ama doğruya doğru, adam oynadığı zaman kafadan rakip takımın 2 oyuncusunun aklını geride bırakıyoruz. Çünkü biliyoruz ki %90 kaçıracak olsa da potansiyeli olan bir adam,

Belli adamları gol atsın, istatistik yapsın diye oynatmazsın. Stoch'un çıkması kanadı rahatlattı. Eboue'nin aktifliğini arttırdı. Zaten çıkıyordu yine arada da bu sefer sağlam gelmeye başladı.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

Küfür ettiğiniz MAA olmasa dün gece santraya 2. kez çakacaktık bayrağı Kalkedonda tur atacaktık.

Yatın kalkın bıyıklının elini öpün.

Şu nasıl güzel bi mesaj ya ahahahaha, nasıl güzel bir özettir sfdsafsd

Aykut ile 3 sene devam edecek bi takımın taraftarı olsam şimdiden bırakırdım takımı desteklemeyi. Kanser artık kolay oluşabilen bi hastalık çünkü günümüzde, sinire strese girip kanser olmaya gerek yok sdfg.
Sosyal ağlarda paylaş

Maç ile ilgili yorumlara baktım da en güzel demeç Alex'ten gelmiş. İlk yirmi dakika iman power, duygusal güç, şu Hiddink'in devamlı reddettiği ya da hafife indirgediği güçle oynadı Fenerbahçe. ilk 25 dakika bunla oynadı. Nasıl etkili olabileceğini ilk 25 dakika gösterdi. İki jeneriklik gol.

Daha sonra bu da bir yere kadar olduğundan mantıklı alan dağılımı, daha etkili ve hızlı paslar, fiziken daha ayakta durmak, orta sahayı kalabalık tutmak Galatasaray'ın kalan dönemde daha etkili oynamasını sağladı.

Maçın en tutarsız değişikliği Stoch-Selçuk değişikliğiydi. Aykut Kocaman orta sahadan gelen atakları dengelemek istedi bu düşünce güzeldi ama Eboue'yi gerilerde tutan ve atağa katılmamasını sağlayan hızlı Stoch'u alarak farketmeden Eboue'ye Cumartesi pazarını açtı. Bakmayın Eboue tam gününde değildi. Maç ordan çok kötü patlayabilirdi.

Aykut Kocaman'ın bana göre yapmaması gereken şeyler zorunlu değişiklikler dışında değişikliklerdi. Çünkü hakikaten bu sene kadrosu fazla geniş değil Fenerbahçe'nin. Oyuncularla ve taraftarla tam bir uyum içerisinde olmadığını biliyoruz ama bu kadar üstüne gitmeyi doğru bulmuyorum. Sadece oyun felsefesini son derece eleştiriyorum.

Fatih Terim'in Aydın ve Baros'u oyuna sürmesi tecrübesini gösterdi.

Burda yenilmemeyi başarı olarak görüyorum. Puan farkını korumak önemli. Ama Play-off'taki maçta beraberliği başarı olarak göremem. Uzun bir süredir iyi bir kadroyla Kadıköy'de karşılarına gelmiyorduk. Bunu alışma maçı olarak görebiliriz maksimum.

Takımımı kutluyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

şu mesajlar tam antu kafası dediğiniz havada yalnız. iki sene kadıköy'de fenerbahçe'ye yenilmediniz ya, aykut rezil oldu hahahaha. fenerbahçe'nin tek hedefi galatasaray'ı yenmek dersiniz; e galatasaray'ın da tek olayı fenerbahçe'ye yenilmemekmiş, mesajlara bakınca o çıkıyor.

seneye düzgün bir ortasaha transferiyle dağıtırız biz ligi yine, merak etmeyni siz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...