Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL | Fenerbahçe vs Galatasaray | 17 Mart - 20.00

EmenikeNiangSow

Öne çıkan mesajlar

ben en cok neye uzuldum biliyo musunuz?

hakem'e galatasaray'a kufreden taraftarlara. Ama kufur ettikleri icin degil, 800 sene oncesinden kalma "mikmik haaaakem" tezahuratini kullanmasi oldu.

ulan diliniz damaginiz mi kurudu kufur edemez oldunuz hakeme gozluk eline sozluk falan gibi sacmaliklara basladiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

yahu dolaylama yaptım... tamam abi büyüyüğümsün gerçekten bu konuyu daha fazla tartışmak istemiyorum seninle.

tartışılacak bir durum da yok ki zaten, fenerbahçe takımı kendi seyircisi önünde rezil oldu istatistiklere bakarsan bunu söylüyor desen gık diyemem

ama diyosun ki kendi seyirciniz önünde rezil oldunuz...

tartışmaya değer bir mevzu yok zaten, hatta pozisyonu bile yok feneVin zaten...
Sosyal ağlarda paylaş

Abi seneleri atladınız da Playoff'ta gelmiyor muyuz Kadıköy'e. Yenersek sayılmayacak mı...

Geçin onu da 2 senedir yenilmiyoruz Kadıköy'de, 650 gündür (ca.) Kadıköy'de GS kaybetmiyor ondan bahsedin biraz. Neymiş doğduğun günden beriymiş, beraberlikten sonra bunu yazanı da ilk kez gördüm ama Zegna işte:)..
Sosyal ağlarda paylaş

DRaGoN_SLaYeR said:

Aykut hoca seni severim bilirisin, ama onlar nasıl değişikliklerdi ulan! 2 yarı bok gibi oynadık diyecem onu bile yapamadık ya yoktuk sahada resmen. yazık o kadar seyirciye yazık.

Çok kötüydü çok. Baroni çıkar diyor Alexi alıyor, Stoch çıkacak adam mı yav..
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

Abi seneleri atladınız da Playoff'ta gelmiyor muyuz Kadıköy'e. Yenersek sayılmayacak mı...

Geçin onu da 2 senedir yenilmiyoruz Kadıköy'de, 650 gündür (ca.) Kadıköy'de GS kaybetmiyor ondan bahsedin biraz. Neymiş doğduğun günden beriymiş, beraberlikten sonra bunu yazanı da ilk kez gördüm ama Zegna işte:)..

Fenerbahçe, Galatasaray'ı Kadıköy'de 874 gündür yenemiyor.

:)
Sosyal ağlarda paylaş

bunca şeyden, şikesiydi, teşviğiydi, düşmesiydi kalkmasıydı bunca olumsuzluktan sonra bari lütfen bir şeyler düzelir diye bekleyen benim gibi ne kadar saftirik varsa işte asıl olan onlara oluyor

ingilizler heysel faciasından sonra yıllarca ceza aldı, öyle veya böyle bir şekilde adam oldular düzeldiler

şimdi şu kadar büyük bir derbi maçında seversiniz sevmezsiniz (ben çok sevmem mesela) ama Fatih hocanın kafasını yarmak, korner atan oyuncuya ıvır zıvır fırlatıp saçma sapan oynayan takımına tepki göstereceğine belki de galibiyeti haketmiş rakibin anasına sövmek hangi hakkın hangi hukunun yansımasıdır?

bence kaybedilen puanlar veya xxx yıllık yenilmezlik vs vs değil, zaten kayıp olan ve hala umutla birgün ortaya çıkmasını beklediğimiz insanlık, medenilik

bakalım daha kaç kafa yarıldıktan, kaçımız birbirimizin anasına sövdükten sonra bulacağız
Sosyal ağlarda paylaş

bu kadar korkak oynarsak yenemeyiz tabi =)
ayrıca o gün olayları çok saçma , 800 günde en fazla 2-3 maç olmuştur sdfsd

beraberliğin 1. sorumlusu - aykut
2. - galatasarayın iyi oyunu

açıkcası beraberliğe sevinmedim desem yalan olur.

umarım aykut ders alır biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

burda geyiği dönmüştü. ben birşey olmaz dedim, tedirgin olan arkadaşlar haklı çıktı.

yakışmadı seyircinin küfürleri, terim ve şaşın kafasını yarması. üzüldüm ve kın kın kınadım. 2 ya da 3 maç ceza verilir gibi.

böyle mi ağırlanmıştınız? aykutun kanı akmamıştı arenada.

yazık.
Sosyal ağlarda paylaş

BlackRose said:

bunca şeyden, şikesiydi, teşviğiydi, düşmesiydi kalkmasıydı bunca olumsuzluktan sonra bari lütfen bir şeyler düzelir diye bekleyen benim gibi ne kadar saftirik varsa işte asıl olan onlara oluyor

ingilizler heysel faciasından sonra yıllarca ceza aldı, öyle veya böyle bir şekilde adam oldular düzeldiler

şimdi şu kadar büyük bir derbi maçında seversiniz sevmezsiniz (ben çok sevmem mesela) ama Fatih hocanın kafasını yarmak, korner atan oyuncuya ıvır zıvır fırlatıp saçma sapan oynayan takımına tepki göstereceğine belki de galibiyeti haketmiş rakibin anasına sövmek hangi hakkın hangi hukunun yansımasıdır?

bence kaybedilen puanlar veya xxx yıllık yenilmezlik vs vs değil, zaten kayıp olan ve hala umutla birgün ortaya çıkmasını beklediğimiz insanlık, medenilik

bakalım daha kaç kafa yarıldıktan, kaçımız birbirimizin anasına sövdükten sonra bulacağız
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

burda geyiği dönmüştü. ben birşey olmaz dedim, tedirgin olan arkadaşlar haklı çıktı.

yakışmadı seyircinin küfürleri, terim ve şaşın kafasını yarması. üzüldüm ve kın kın kınadım. 2 ya da 3 maç ceza verilir gibi.

yazık.

Şöyle bir 5 maç verseler de rahatlasak. Küfüre bir şekilde eyvallah diyebilirim, biz de yiyoruz da bu kafa yarmak falan rezillik resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

yazık.

çok iyi!
Sosyal ağlarda paylaş

|Joker| said:

DRaGoN_SLaYeR said:

Aykut hoca seni severim bilirisin, ama onlar nasıl değişikliklerdi ulan! 2 yarı bok gibi oynadık diyecem onu bile yapamadık ya yoktuk sahada resmen. yazık o kadar seyirciye yazık.

Çok kötüydü çok. Baroni çıkar diyor Alexi alıyor, Stoch çıkacak adam mı yav..

Stoch çok top ezdi, deli gibi hırslı takımda maçı sallamayan tek kişi belki de Stochtu, Baroni bile ilk kez hırslıydı düşün yani. Bu yüzden Stoch'un çıkması normal, Topuz mücadeleci olduğu için o sonraki seçenektir böyle maçlarda

Ayrıca Gs'de Selçuk-Melo göbeği hem defans hem ofans olarak çok iyi olduğu için yorulan Baroni-Emre arasına Selçuk'u koymak en mantıklı hamleydi bence de

Ama Alex'i çıkarmak böyle değil tabii, yani Dia Dia diyoruz ama Dia cidden hayalet gibi adam umrunda değil hiç bişi 2 metre yanına totosunu kaldırıp bacak uzatmıyor, Bienvenu da ondan farksız, ben olsam şu maçtan sonra 18e bile almam bu 2sini artık

Bizi asıl bozan hamle Alex ve Topuz'un çıkıp bu 2 gereksizin girmesidir, gerçi başka adam var mı desen o da pek yok Orhan-Özgür-Gökay gibi gençlerden bazısı düşünebilirdi belki.

Ya da Topuz ile Alex'i hiç ellemeyecekti zaten sakat falan değillerdi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...