Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL | Fenerbahçe vs Galatasaray | 17 Mart - 20.00

EmenikeNiangSow

Öne çıkan mesajlar

Sen buyur, renkdaşlarınla konuşursun sdf.

Tamam o mükemmel antu görselini hayal ederken bi anda öyle bi linke düşünce sinirlenmiş olabilirsin ama ferahla biraz. Paticik futbolda senelerdir yaptığım en basit numaralardan biri bu. Linkin üstüne imleci götürürsen tarayıcının altında gerçek adresi görürsün sfsdgsafa

Şu başlığın ilk mesajındaki durumdan rahatsız olmayan adamların bi anlık tongaya düşmelerinden duydukları rahatsızlık da düşündürücü.
Sosyal ağlarda paylaş

abi o adam hepinizin tanıdığı bir galatasaraylı zamanında harry kewell'ide açmıştı. ama ip numarasından bulunca apartmanda aynı internet falan filen yırtmıs bi insan isim vermiyorum artık. istenilse adminler yapışır yakasınada hoşlarına gidiyo eğlence çıkması.

bana göre hava hoş ben rage olmam kolay kolay 2 senedir hon oynuyorum. sinirlerimi aldırmış gibiyim ama her sayfada saçma sapan görseller hoş durmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ne ua forumu tatar kendine gel bi. emin ol bu forujmda hiçbi galatasaraylı bu tarz tartışmaları "başlatacak" kişilikte değiller. muhakkak bi fenerli arkadaşımız sevgili kardeşimiz 6-0 hehehe tarzı bi post atmıştır ondan sonra büyümüştür bu şekilde. sigil in o swf yi koyması cok normal bu kdart laftan sonra
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...